Unia Europejska
Wszystkie szkolenia -50%
Aktualizacja
03.05.2021

Praktyczne aspekty nauczania i oceniania zdalnego: jak zorganizować i kontrować pracę ucznia w domu?

Kupując szkolenie, zapewniasz sobie:
  • zaświadczenie MEN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
48,50 zł
97,00 zł -50%
Do końca 02d:08g:23m
Zrealizuj kod lub

Podczas webinaru uczestnicy poznają praktyczne aspekty nauczania zdalnego, także w zakresie kontroli pracy ucznia w domu. Prowadzący Waldemar Borowski wyjaśni obowiązki dyrektora i nauczyciela w organizacji e-nauczania wynikające z rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 roku.

Szkolenie zaprezentuje przykładowe formy kontroli pracy ucznia i zasady współpracy z rodzicami. Prowadzący pokaże również, jak nauczyciel może dokumentować swoją pracę w zakresie nauczania zdalnego w aspekcie kontroli pracy ucznia w domu, wykorzystując do tego celu e-dziennik oraz platformy edukacyjne.

Szkolenie przeznaczone jest dla: nauczycieli, wychowawców, dyrektorów.

Co zyskujesz?

  • dowiesz się, jakie przepisy prawa obowiązują w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w aspekcie nauczania zdalnego
  • poznasz sposoby kontroli pracy ucznia w domu z pozycji nauczyciela
  • dowiesz się, jak ułożyć współpracę z rodzicami
Obowiązki dyrektora i nauczyciela wynikające z prawa - rozporządzenie MEN z dnia 20 marca br. ( DU poz. 493)
Kontrola pracy ucznia w domu
Dokumenty kontroli pracy ucznia
Współpraca z rodzicami

Zaświadczenie MEN

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz zaświadczenie MEN.
  • Zaświadczenie MEN

Materiały dodatkowe

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz materiały dodatkowe.
  • Prezentacja ze szkolenia
Twoje szkolenie poprowadzi

Waldemar Borowski

Wykładowca, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, kurator społeczny.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zakupione wideoszkolenia znajdziesz na swoim koncie użytkownika. Zaloguj się na edumaster.pl, a następnie kliknij w swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do sekcji „Konto”. Znajdziesz na nim wszystkie swoje produkty, zamówienia i zaświadczenia (menu z lewej strony).

W przypadku zakupu wideoszkolenia (nagrania), aby móc otrzymać zaświadczenie, trzeba spełnić kilka warunków:

  • poprawnie uzupełnić wszystkie dane na swoim koncie (również datę i miejsce urodzenia, gdyż zaświadczenia MEN wymagają podania tych informacji),
  • zapoznać się z nagraniem,
  • zdać test – test znajdziesz na karcie danego szkolenia, w zakładce „Zaświadczenia i materiały”.

Zaświadczenia na naszej platformie generują się automatycznie, w oparciu o informacje podane przez użytkownika. Dlatego wpisując imię i nazwisko czy miejsce urodzenia, sprawdź czy nie ma w nich żadnych błędów.

Jeśli na Twoim zaświadczeniu znajdują się błędy, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Twoje produkty będą dostępne na Twoim koncie w okresie 12 miesięcy od daty zakupu. Dzięki temu bez problemu możesz wrócić do treści szkoleniowych, które Cię interesowały.

W przypadku zakupu usługi, która ma charakter wideoszkolenia lub jest inną usługą cyfrową, udostępnianą Użytkownikowi od razu po dokonaniu płatności, użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Jeżeli przez przypadek złożyłaś/-eś podwójne zamówienie na ten sam produkt, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.