Unia Europejska
Nowe darmowe webinary

Kawa z dyrektorem

Kawa z dyrektorem to cykl 30-minutowych spotkań, podczas których omawiamy kwestie i problemy ważne dla osób zarządzających szkołami.

Zapraszam Cię na kawę!

Kawa, którą dla Ciebie przygotowałam to esencja mojej dyrektorskiej wiedzy i doświadczenia. Co dwa tygodnie w czwartek na fanpage’u Edumaster będę się z Tobą dzieliła moimi spostrzeżeniami i pomysłami. Chętnie wysłucham także Twoich pytań i sugestii. Jeśli masz jakiś problem lub chcesz poradzić się koleżanki-dyrektorki, zapraszam Cię serdecznie. Wspólnie na pewno uda się nam znaleźć rozwiązanie.

Dlaczego warto wpaść na Kawę?

Doświadczona prowadząca

Potrzebna dobra rada? Najlepiej zgłosić się po nią do specjalisty w danym temacie. Naszą Kawę prowadzi Magdalena Mazur, utytułowana dyrektorka jednej z krakowskich szkół.

Czysta praktyka

Nie wiesz, jak rozwiązać problem? Magda Mazur podczas Kawy podzieli się z Tobą swoimi doświadczeniami i podpowie, jakie patenty warto wprowadzić do dyrektorskiej rutyny.

Aktualne tematy

Podczas Kawy rozmawiamy na najbardziej palące w danym okresie problemy, takie jak dokumentacja, nadzór pedagogiczny czy awans zawodowy.

Miejsce na dyskusję

Dzięki formie live’a Kawa z dyrektorem daje przestrzeń do dyskusji. W czasie spotkania możesz dzielić się swoimi pomysłami i zadawać pytania na czacie.

Najbliższe kawy z dyrektorem

Brak pasujących wyników.