Promocja na koniec roku szkolnego -55%
Dostęp na rok
Płacisz tylko raz i zyskujesz materiały o wartości
ponad 69 300 zł!
ponad 69 300 zł!
269,00 zł
599,00 zł
-55%
Do końca
06d:13g:39m
Dostęp na rok to
szereg korzyści dla
nauczycieli
| Nauczyciel bez dostępu na rok | Nauczyciel z dostępem na rok | |
|---|---|---|
|
Darmowe webinary (około 200 w każdym roku szkolnym) |
Tak
|
Tak
|
|
Zaświadczenia MEN z darmowych webinarów |
Płatne
(możliwość zakupu po uczestnictwie) |
Tak
(z każdego, w którym uczestniczył) |
|
Nagranie wideo i materiały z darmowych webinarów |
Płatne
(możliwość zakupu) |
Tak
|
|
Płatne webinary |
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł) |
Tak
(darmowe) |
|
Wideoszkolenia z zaświadczeniem MEN (ponad 700 w ofercie) |
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł) |
Tak
(dostęp do wszystkich) |
|
Pomoce dydaktyczne |
Płatne
|
Tak
(dostęp do wszystkich) |
|
Pomoce dydaktyczne PREMIUM |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
|
Kursy |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
|
Kreator dokumentów |
Płatny
|
Płatny
(w promocyjnej cenie) |
|
Ebooki |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
Przejrzyste zasady
Realna
oszczędność
Dostęp do ponad 700 szkoleń, dziesiątek webinarów i materiałów w cenie niższej niż standardowa cena 3 wideoszkoleń!
Dostęp na 12
miesięcy
Twój dostęp do platformy skończy się dopiero za rok! Miesiąc kosztuje Cię więc tylko 22,42 zł, a dzień 0,74 zł!
Gwarancja
bezpieczeństwa
Po roku sam zdecydujesz, czy warto przedłużać dostęp na kolejny rok! Zaproponujemy Ci też promocyjną cenę na kolejne 12 miesięcy!
Mowią o nas
Opinie nauczycieli
"Podobały mi się przykłady ćwiczeń do zajęć z dziećmi najmłodszymi. Pani prowadząca podała też przydatną literaturę, a także pokazała pomoce i powiedziała gdzie możemy je nabyć. Prosiłabym o podobne szkolenia ale pod kątem dzieci starszych kl. IV - VII, a nawet licealistów. "
Katarzyna W.
"Wiele ciekawych, pomocnych w pracy nauczyciela wskazówek, obrazowe, przemawiające do wyobraźni przykłady zastosowania wiedzy w praktyce, charyzmatyczna prowadząca, zarażająca swoim entuzjazmem do pracy z dziećmi. Na pewno wezmę udział w kolejnym szkoleniu prowadzonym przez Panią Joannę. "
Jolanta P.
"Jak zwykle bardzo wartościowe szkolenie. Szkolenie usystematyzowało wiedzę już wcześniej zdobytą. Szkolenia z Panią doskonalą mój warsztat pedagogiczny. Po każdym szkoleniu znajduję zawsze coś do poprawy. Bardzo dziękuję. Z radością uczestniczyć będę w następnym szkoleniu."
Beata W.
"Podobała mi się atmosfera szkolenia, wiedza przekazana przez P. Jolantę Kawaler. Szczególnie ciekawym było zapoznanie się z ćwiczeniem o marzeniu i spisaniu co muszę zrobić oraz wskazówka: nie kara, ale konsekwencja. Dziękuję."
Anna P.
"Rzeczowe, sprawnie prowadzone. ani chwili nie nudziłam się :) chociaż temat nie jest dla mnie nowością. Prowadząca nawiązująca świetny kontakt ze słuchaczami. Na bieżąco reagowała na wszystkie zgłaszane sprawy. Było super. Chętnie skorzystam ze szkoleń prowadzących przez tego trenera. Jest rewelacyjna. Pozdrawiam."
Małgorzata K.