Dostęp na rok
Płacisz tylko raz i zyskujesz materiały o wartości
ponad 69 300 zł!
ponad 69 300 zł!
599,00 zł
Dostęp na rok to
szereg korzyści dla
nauczycieli
| Nauczyciel bez dostępu na rok | Nauczyciel z dostępem na rok | |
|---|---|---|
|
Darmowe webinary (około 200 w każdym roku szkolnym) |
Tak
|
Tak
|
|
Zaświadczenia MEN z darmowych webinarów |
Płatne
(możliwość zakupu po uczestnictwie) |
Tak
(z każdego, w którym uczestniczył) |
|
Nagranie wideo i materiały z darmowych webinarów |
Płatne
(możliwość zakupu) |
Tak
|
|
Płatne webinary |
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł) |
Tak
(darmowe) |
|
Wideoszkolenia z zaświadczeniem MEN (ponad 700 w ofercie) |
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł) |
Tak
(dostęp do wszystkich) |
|
Pomoce dydaktyczne |
Płatne
|
Tak
(dostęp do wszystkich) |
|
Pomoce dydaktyczne PREMIUM |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
|
Kursy |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
|
Kreator dokumentów |
Płatny
|
Płatny
(w promocyjnej cenie) |
|
Ebooki |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
Przejrzyste zasady
Realna
oszczędność
Dostęp do ponad 700 szkoleń, dziesiątek webinarów i materiałów w cenie niższej niż standardowa cena 7 wideoszkoleń!
Dostęp na 12
miesięcy
Twój dostęp do platformy skończy się dopiero za rok! Miesiąc kosztuje Cię więc tylko 49,92 zł, a dzień 1,64 zł!
Gwarancja
bezpieczeństwa
Po roku sam zdecydujesz, czy warto przedłużać dostęp na kolejny rok! Zaproponujemy Ci też promocyjną cenę na kolejne 12 miesięcy!
Mowią o nas
Opinie nauczycieli
"Pani prowadząca szkolenie super przygotowana i zorganizowana. Bardzo dobrze przygotowane szkolenie merytorycznie. Jestem zachwycona ilością przekazanych informacji. Chciałabym jeszcze raz mieć możliwość uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią. Bardzo dziękuję."
Dorota K.
"Niezwykła energia pana Waldemara, zapał, który "zaraża" oraz skupienie się na najistotniejszych sprawach. Ponadto wskazówki dotyczące prezentacji - jak często pomijamy takie aspekty, jak postawa, uśmiech ...."
Miłosława N.
"o każdym szkoleniu z Panią Joanną czuję ogrom wsparcia i zabieram ze sobą "wielki bagaż" wiedzy. Dziękuję z całego serca. Jest Pani niesamowita. Podziwiam Panią za wiedzę i doświadczenie choć zdaję sobie sprawę, że czasami nie było łatwo. Pani Joanno serdecznie dziękuję za cenne wskazówki do pracy z dziećmi:)"
Andżelika D.
"bardzo wartościowy webinar, prowadząca bardzo zaangażowana, bardzo merytoryczna, ale bardzo ciekawie opowiadająca, wiele ciekawych informacji, wszystko na najwyższym poziomie, cieszę się, że wzięłam udział w webinarze i jeszcze dodam, że tutaj nie było ani jednej rzeczy, która by mnie nie zadowoliła, PEŁNA PERFEKCJA!!! dziękuję"
Iwona J.
"Bardzo podobał mi się sposób przedstawiania treści. Informacje podane w sposób zwięzły i bardzo zrozumiały. Pani prowadząca bardzo otwarta, czuć tę przyjemność z dzielenia się wiedzą. Naprawdę, bardzo fajnie się tego słuchało. Dziękuję!"
Ewa M.