Unia Europejska
Obejrzyj wszystkie szkolenia za darmo.

Dostęp na rok

Płacisz tylko raz i zyskujesz materiały o wartości
ponad 69 300 zł!
599,00 zł

Dostęp na rok to
szereg korzyści dla
nauczycieli

Nauczyciel bez dostępu na rok Nauczyciel z dostępem na rok
Darmowe webinary
(około 200 w każdym roku szkolnym)
Tak
Tak
Zaświadczenia MEN
z darmowych webinarów
Płatne
(możliwość zakupu po uczestnictwie)
Tak
(z każdego, w którym uczestniczył)
Nagranie wideo i materiały
z darmowych webinarów
Płatne
(możliwość zakupu)
Tak
Płatne webinary
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł)
Tak
(darmowe)
Wideoszkolenia z zaświadczeniem MEN
(ponad 700 w ofercie)
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł)
Tak
(dostęp do wszystkich)
Pomoce dydaktyczne
Płatne
Tak
(dostęp do wszystkich)
Pomoce dydaktyczne PREMIUM
Płatne
Płatne
(w promocyjnej cenie)
Kursy
Płatne
Płatne
(w promocyjnej cenie)
Kreator dokumentów
Płatny
Płatny
(w promocyjnej cenie)
Ebooki
Płatne
Płatne
(w promocyjnej cenie)

Przejrzyste zasady

Realna
oszczędność

Dostęp do ponad 700 szkoleń, dziesiątek webinarów i materiałów w cenie niższej niż standardowa cena 7 wideoszkoleń!

Dostęp na 12
miesięcy

Twój dostęp do platformy skończy się dopiero za rok! Miesiąc kosztuje Cię więc tylko 49,92 zł, a dzień 1,64 zł!

Gwarancja
bezpieczeństwa

Po roku sam zdecydujesz, czy warto przedłużać dostęp na kolejny rok! Zaproponujemy Ci też promocyjną cenę na kolejne 12 miesięcy!
Mowią o nas

Opinie nauczycieli

"Pani prowadząca szkolenie super przygotowana i zorganizowana. Bardzo dobrze przygotowane szkolenie merytorycznie. Jestem zachwycona ilością przekazanych informacji. Chciałabym jeszcze raz mieć możliwość uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią. Bardzo dziękuję."
Dorota K.
"Niezwykła energia pana Waldemara, zapał, który "zaraża" oraz skupienie się na najistotniejszych sprawach. Ponadto wskazówki dotyczące prezentacji - jak często pomijamy takie aspekty, jak postawa, uśmiech ...."
Miłosława N.
"o każdym szkoleniu z Panią Joanną czuję ogrom wsparcia i zabieram ze sobą "wielki bagaż" wiedzy. Dziękuję z całego serca. Jest Pani niesamowita. Podziwiam Panią za wiedzę i doświadczenie choć zdaję sobie sprawę, że czasami nie było łatwo. Pani Joanno serdecznie dziękuję za cenne wskazówki do pracy z dziećmi:)"
Andżelika D.
"bardzo wartościowy webinar, prowadząca bardzo zaangażowana, bardzo merytoryczna, ale bardzo ciekawie opowiadająca, wiele ciekawych informacji, wszystko na najwyższym poziomie, cieszę się, że wzięłam udział w webinarze i jeszcze dodam, że tutaj nie było ani jednej rzeczy, która by mnie nie zadowoliła, PEŁNA PERFEKCJA!!! dziękuję"
Iwona J.
"Bardzo podobał mi się sposób przedstawiania treści. Informacje podane w sposób zwięzły i bardzo zrozumiały. Pani prowadząca bardzo otwarta, czuć tę przyjemność z dzielenia się wiedzą. Naprawdę, bardzo fajnie się tego słuchało. Dziękuję!"
Ewa M.