Wielka promocja na początek wakacji -60%
Dostęp na rok
Płacisz tylko raz i zyskujesz materiały o wartości
ponad 69 300 zł!
ponad 69 300 zł!
239,00 zł
599,00 zł
-60%
Do końca
03d:13g:32m
Dostęp na rok to
szereg korzyści dla
nauczycieli
| Nauczyciel bez dostępu na rok | Nauczyciel z dostępem na rok | |
|---|---|---|
|
Darmowe webinary (około 200 w każdym roku szkolnym) |
Tak
|
Tak
|
|
Zaświadczenia MEN z darmowych webinarów |
Płatne
(możliwość zakupu po uczestnictwie) |
Tak
(z każdego, w którym uczestniczył) |
|
Nagranie wideo i materiały z darmowych webinarów |
Płatne
(możliwość zakupu) |
Tak
|
|
Płatne webinary |
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł) |
Tak
(darmowe) |
|
Wideoszkolenia z zaświadczeniem MEN (ponad 700 w ofercie) |
Płatne
(standardowa cena jednego to 99 zł) |
Tak
(dostęp do wszystkich) |
|
Pomoce dydaktyczne |
Płatne
|
Tak
(dostęp do wszystkich) |
|
Pomoce dydaktyczne PREMIUM |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
|
Kursy |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
|
Kreator dokumentów |
Płatny
|
Płatny
(w promocyjnej cenie) |
|
Ebooki |
Płatne
|
Płatne
(w promocyjnej cenie) |
Przejrzyste zasady
Realna
oszczędność
Dostęp do ponad 700 szkoleń, dziesiątek webinarów i materiałów w cenie niższej niż standardowa cena 3 wideoszkoleń!
Dostęp na 12
miesięcy
Twój dostęp do platformy skończy się dopiero za rok! Miesiąc kosztuje Cię więc tylko 19,92 zł, a dzień 0,65 zł!
Gwarancja
bezpieczeństwa
Po roku sam zdecydujesz, czy warto przedłużać dostęp na kolejny rok! Zaproponujemy Ci też promocyjną cenę na kolejne 12 miesięcy!
Mowią o nas
Opinie nauczycieli
"Jestem nauczycielem , który dopiero zaczyna swoją przygodę w przedszkolu i wszystkiego się uczę. Była to dla mnie bardzo pouczająca lekcja i pomysł na wprowadzenie nowych zabaw i zapoznanie się z metodą o której słyszałam na studiach, ale Pani przedstawiła mi w prosty i wyraźny sposób. "
Lidia K.
"Podobała mi się atmosfera szkolenia, wiedza przekazana przez P. Jolantę Kawaler. Szczególnie ciekawym było zapoznanie się z ćwiczeniem o marzeniu i spisaniu co muszę zrobić oraz wskazówka: nie kara, ale konsekwencja. Dziękuję."
Anna P.
"Bardzo przyjemnie słuchało się tej pani! Mówiła z zaangażowaniem, od serca, życiowo. Czuć było, że chce się podzielić wiedzą i ma ją z doświadczenia! Rozjaśniło mi to temat i na pewno zastosuję wskazówki. Bardzo ciekawe szkolenie."
Patrycja W.
"Tematyka szkolenia jak najbardziej przydatna w mojej pracy. Pani prowadząca szkolenie doskonale przygotowana pod względem merytorycznym. Bardzo bobrze się słuchało i przyswajało wszystkie treści...Jednym stwierdzeniem - Pełny Profesjonalizm."
Ewelina T.
"Szkolenie bardzo wartościowe. Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia spotkania - nie było niepotrzebnych słów. Pan prowadzący wspaniale dobierał słowa, treści przekazane były "w punkt" - jasno i precyzyjnie."
Jolanta W.