O nas

Nowoczesna platforma dla nowoczesnego nauczyciela

Wygodne formy szkoleń i ponad 20 lat doświadczenia w edukowaniu – temu połączeniu możesz zaufać.

zadowolonych nauczycieli

więcej niż

uczestników

więcej niż

przeprowadzonych webinarów

nauczycieli, którzy wracają

Trzymamy się konkretów

Trzymamy się konkretów

Szukam inspiracji. Potrzebuję realnego rozwiązania mojego problemu. Chcę konkretów! Takie głosy nauczycieli często można usłyszeć. Właśnie dlatego platforma Edumaster to szkolenia od nauczycieli dla nauczycieli. Dzięki temu otrzymasz na nich mnóstwo przykładów z życia, opartych na doświadczeniach edukacyjnych trenerów.

Lubimy dyskutować

Lubimy dyskutować

Wykłady są świetne, ale wiemy, jak ważne w edukowaniu są komunikacja i dyskusja. Dlatego oprócz wideoszkoleń w naszej ofercie znajdziesz też webinary – szkolenia online na żywo, podczas których śmiało możesz pytać i komentować.

Słuchamy Twoich opinii

Słuchamy Twoich opinii

Tematu, który jest dla Ciebie ważny, nie ma na naszej liście? Pisz do nas śmiało. Nawet jeśli nie mamy specjalisty z danego zagadnienia, spróbujemy takiego dla Ciebie znaleźć. W końcu problemy są po to, by je rozwiązywać.

Jesteśmy otwarci na współpracę

Jesteśmy otwarci na współpracę

Rozwój platformy i edukacyjnych projektów jest dla nas bardzo ważny, dlatego jeśli masz pomysły na ciekawe szkolenia - skontaktuj się z nami! Z przyjemnością wysłuchamy Twoich propozycji i poszerzymy grono współpracowników o kolejną kreatywną osobę.

Ludzie godni zaufania

Do zespołu Edumaster zapraszamy praktyków i cenionych specjalistów w swoich dziedzinach. I nie są to słowa bez pokrycia. Jako ODN do prowadzenia szkoleń jesteśmy zobligowani zatrudniać trenerów, którzy swoje doświadczenie mogą poprzeć stosownymi dokumentami.

Przyjemna nauka

W Edumaster postawiliśmy sobie 3 cele: pomagać nauczycielom walczyć z brakiem czasu, rozwiązywać ich realne problemy, jakie pojawiają się na lekcjach, wreszcie, wspierać ich zawodowy rozwój. Właśnie dlatego stworzyliśmy nowoczesną, intuicyjną platformę, na której znajdziesz wiedzę, jakiej potrzebujesz, będziesz szkolić się, kiedy chcesz, z urządzenia, które jest dla Ciebie najbardziej przyjazne – komputera, tabletu czy nawet telefonu.

Nowoczesne rozwiązania

Innowacje w edukacji odgrywają coraz większą rolę. Uczymy online, stosujemy coraz mniej form podawczych, a coraz więcej metod angażujących uczniów, na zajęciach wykorzystujemy narzędzia TIK i e-materiały. W Edumaster trzymamy rękę na pulsie tych zmian, dzięki czemu z nami jesteś zawsze na bieżąco.

Akredytacja MEN

Jesteśmy Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli i posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty z dnia 25.09.2019 roku. Dla Ciebie oznacza to dwie rzeczy: nasi trenerzy naprawdę są specjalistami w tematach, z jakich Cię szkolą, a nasze webinary kończą się zaświadczeniem MEN.

30 lat doświadczeń

W szkoleniu pracowników oświaty posiadamy ponad 30 lat doświadczenia. Wiedzę o tym, jak edukować, jakie tematy są dla nauczycieli i pedagogów kluczowe, z jakimi problemami i zadaniami pracownicy oświaty muszą mierzyć się na co dzień, budowaliśmy, działając w ramach kilku edukacyjnych podmiotów: CNJA Edukacja, Centrum Edukacyjne IDEA oraz Wydawnictwo IDEA Sp.z o.o.

 1. 1996

  Początek działań na rynku edukacyjnym.

 2. 2005

  Realizujemy pierwsze projekty szkoleniowe współfinansowane ze środków europejskich.

 3. 2007

  W całej Polsce prowadzimy zajęcia pozalekcyjne dla dzieci i uczniów ze szkół i przedszkoli.

 4. 2012

  Wdrażemy platformą edukacyjną dla nauczycieli z interaktywnymi workbookami dla szkół podstawowych i średnich.

 5. 2016

  Pierwsza wersja Edumastera, a naszą ofertę szkoleniową poszerzamy o webinary i wideoszkolenia.

 6. 2019

  Centrum Edukacyjne Idea otrzymuje status ODN i akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty.

 7. 2021

  Nowa wersja Edumaster i głowa pełna kolejnych planów.

Poznaj opinie:

Najbardziej podobało mi się, że Pani prowadząca podawała ciekawe książki i płyty CD do zakupienia.

Monia

Bardzo ciekawe szkolenie, duża wiedza, przydatne przykłady.

Edyta_a

Plusem szkolenia było przytaczanie przykładów opartych na doświadczeniu prowadzącego, co zdecydowanie ułatwiło zrozumienie treści przekazywanej przez wykładowcę.

Aleksander

Prowadzący w bardzo dobry sposób przekazał wiele cennych informacji. Webinar był bardzo ciekawy, nie było przerostu informacji.

KatarzynaW

Bardzo dobrze przygotowane szkolenie. Fajnie, że można spróbować jak działa.

KasiaT.

Jasne, merytoryczne treści.

Jolanta_1

Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego.

Magdalena

Podejście do drugiej osoby rewelacyjne, jeśli coś było mało zrozumiałe zostało ponownie wytłumaczone.

Paulina_1

Podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, zwięzłość przekazu i wyczerpujące odpowiedzi.

Jolanta

Dla mnie najbardziej wartościowa okazała się analiza warunków potrzebnych do tego, aby rozwijać kreatywność.

Wojtek

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej