Specjalna oferta dla dyrektorów
Logowanie
Waldemar Borowski

Waldemar Borowski

Wykładowca, autor szkoleń, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, kurator społeczny.

Waldemar Borowski posiada wieloletnie i bardzo szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Jest wykładowcą w Akademii Biznesu w Dąbrowie Górniczej na studiach podyplomowych dla nauczycieli. Przez wiele lat tworzył i współtworzył kursy i szkolenia:

• dla dyrektorów placówek oświatowych, m.in. w zakresie zarządzania i sprawowania kontroli zarządczej,
• dla nauczycieli szkół i przedszkoli, m.in. w zakresie kursu kwalifikacyjnego z zarządzania w oświacie, bezpieczeństwa w szkole, wycieczek szkolnych, ewaluacji pracy szkoły, stosowania prawa oświatowego, ochrony danych osobowych,
• dla rad pedagogicznych.

Może pochwalić się doskonałym kontaktem, zarówno z nauczycielami i rodzicami, jak również z dziećmi. Od lat pracuje bowiem jako pedagog nauczyciel, a także trener i kurator społeczny Sądu Rejonowego w Bielsku-Białej.

Podczas szkoleń lubi prowokować do dyskusji i stosować metody aktywizujące słuchacza: uważa, że każdy przedmiot, np. piłka czy długopis, może stać się narzędziem aktywizującym.

Prywatnie lubi podróżować, ćwiczyć umysł w grach intelektualnych, takich jak Scrabble, oglądać sport, zwłaszcza piłkę nożną i siatkówkę, niedawno polubił też spacery z psem.

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster