Unia Europejska
Wszystkie szkolenia -50%
Aktualizacja
19.04.2024
Mariola Kędzierska
M. Kędzierska

Nowoczesna metodyka nauczania języka polskiego - 10 kluczowych praktyk

Kupując szkolenie, zapewniasz sobie:
  • zaświadczenie MEN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
48,50 zł
97,00 zł -50%
Do końca 02d:08g:51m

Słowo „metoda” pochodzi od greckiego słowa methodos, które oznacza drogę, sposób postępowania. Nauczyciele nieustannie poszukują dróg i sposobów takiego działania, które umożliwiałoby ich uczniom rozwijanie kompetencji.

Współczesny nauczyciel powinien wspomagać młodych ludzi, tworząc im warunki do uczenia się, przede wszystkim przez doświadczenie, a do tego potrzebuje szerokiego repertuaru sposobów postępowania. Nie istnieje zatem uniwersalna metoda i dlatego warto postawić na różnorodność, gdyż kompetentny nauczyciel potrafi nie tylko stosować znane metody, ale także w razie potrzeby je tworzyć.

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli jesteś nauczycielem, który, wykorzystując nowoczesną metodykę, chce uczy tak, aby uczeń zaczął uczyć się sam.

Szkolenie skierowane jest do nauczycieli języka polskiego.

Co zyskujesz?

  • Dowiesz się, dlaczego warto być refleksyjnym praktykiem
  • Dowiesz się, jakie strategie uczenia się sprzyjają efektywności procesu edukacyjnego
  • Poznasz metody i techniki nauczania dostosowane do różnych etapów lekcji
  • Zyskasz bazę pomysłów do praktycznego wykorzystania
Refleksyjny praktyk, czyli kto?
Postaw na strategie
Zaprzyjaźnij się z Kolbem i Bloomem
Początek, środek, koniec – praktyczne przykłady
Podsumowanie - refleksja końcowa, pytania od uczestników

Zaświadczenie MEN

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz zaświadczenie MEN.
  • Zaświadczenie MEN

Materiały dodatkowe

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz materiały dodatkowe.
  • Prezentacja ze szkolenia
  • Szkolenie w formie podcastu
Twoje szkolenie poprowadzi

Mariola Kędzierska

Polonistka, menadżerka oświaty, trenerka liderów edukacji

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zakupione wideoszkolenia znajdziesz na swoim koncie użytkownika. Zaloguj się na edumaster.pl, a następnie kliknij w swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do sekcji „Konto”. Znajdziesz na nim wszystkie swoje produkty, zamówienia i zaświadczenia (menu z lewej strony).

W przypadku zakupu wideoszkolenia (nagrania), aby móc otrzymać zaświadczenie, trzeba spełnić kilka warunków:

  • poprawnie uzupełnić wszystkie dane na swoim koncie (również datę i miejsce urodzenia, gdyż zaświadczenia MEN wymagają podania tych informacji),
  • zapoznać się z nagraniem,
  • zdać test – test znajdziesz na karcie danego szkolenia, w zakładce „Zaświadczenia i materiały”.

Zaświadczenia na naszej platformie generują się automatycznie, w oparciu o informacje podane przez użytkownika. Dlatego wpisując imię i nazwisko czy miejsce urodzenia, sprawdź czy nie ma w nich żadnych błędów.

Jeśli na Twoim zaświadczeniu znajdują się błędy, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Twoje produkty będą dostępne na Twoim koncie w okresie 12 miesięcy od daty zakupu. Dzięki temu bez problemu możesz wrócić do treści szkoleniowych, które Cię interesowały.

W przypadku zakupu usługi, która ma charakter wideoszkolenia lub jest inną usługą cyfrową, udostępnianą Użytkownikowi od razu po dokonaniu płatności, użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Jeżeli przez przypadek złożyłaś/-eś podwójne zamówienie na ten sam produkt, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Oceny

6
19
5
18
4
1
3
1
2
0
1
0
Średnia ocena: 5,4 / 6

Opinie

metody, które można wykorzystać na lekcjach

Kamila G.

Solidnosc i Rzetelnosc, duzo cennej wiedzy, praktyki i przede wszystkim przekaz poczynajac od sposobu wysławiania sie, interakcji z uczestnikami i sposobu prezentacji calosci zagadnienia, przeciekawe slajdy, kreatywne, innowacyjne i angazujace pojedynczych uczniow oraz grupy i zespoly.

Monika G.

Solidnie przygotowane szkolenie. Praktyczne wskazówki. Ciekawe metody pracy na lekcjach.

Anna K.

Pomysły!

Beata K.

Wszystko na tak :)

Halina Ż.