Unia Europejska
Wszystkie szkolenia -50%
Aktualizacja
16.12.2022

Jakie są obowiązki nauczyciela wspomagającego?

Kupując szkolenie, zapewniasz sobie:
  • zaświadczenie MEN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
48,50 zł
97,00 zł -50%
Do końca 02d:19g:47m
Zrealizuj kod lub

Weź udział w szkoleniu, by usystematyzować wiedzę na temat zadań i dokumentacji w pracy nauczyciela wspomagającego uczniów w przedszkolu i szkole ogólnodostępnej!

Treści szkolenia zbierają i porządkują wiedzę na temat zadań, obowiązków i dokumentacji nauczyciela wspomagającego (współorganizującego proces kształcenia) w przedszkolu/szkole ogólnodostępnej lub integracyjnej. Prowadząca omówi zasady współtworzenia warunków pracy dydaktycznej i wychowawczej przez nauczyciela współorganizującego.

Szkolenie bazuje na doświadczeniach ze współpracy nauczyciela wspomagającego z zespołem nauczycieli i specjalistów powołanym dla ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Ważnym elementem będą przykłady praktycznych rozwiązań, które pomogą Ci przenieść wiedzę teoretyczną na grunt własnej pracy.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli, wychowawców przedszkoli i szkół, pedagogów specjalnych oraz członków kadry zarządzającej.

Co zyskujesz?

  • zyskasz praktyczną wiedzę na temat obowiązków nauczyciela współorganizującego/wspomagającego
  • dowiesz się, jak efektywnie współpracować z zespołem nauczycieli i specjalistów powołanym dla ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
Zasady zatrudnienia nauczyciela współorganizującego proces kształcenia ucznia z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego
Rola i zadania nauczyciela wspomagającego w klasie szkolnej/oddziale przedszkolnym
Dokumentacja nauczyciela wspomagającego
Główne problemy pojawiające się w pracy nauczyciela wspomagającego
Praktyczne aspekty pracy dydaktyczno-wychowawczej z dzieckiem/uczniem z orzeczeniem i jego rówieśnikami z oddziału/klasy

Zaświadczenie MEN

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz zaświadczenie MEN.
  • Zaświadczenie MEN

Materiały dodatkowe

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz materiały dodatkowe.
  • Prezentacja ze szkolenia
Twoje szkolenie poprowadzi

Amelia Dziurda-Multan

Dr nauk humanistycznych, logopeda, oligofrenopedagog, terapeuta SI.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zakupione wideoszkolenia znajdziesz na swoim koncie użytkownika. Zaloguj się na edumaster.pl, a następnie kliknij w swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do sekcji „Konto”. Znajdziesz na nim wszystkie swoje produkty, zamówienia i zaświadczenia (menu z lewej strony).

W przypadku zakupu wideoszkolenia (nagrania), aby móc otrzymać zaświadczenie, trzeba spełnić kilka warunków:

  • poprawnie uzupełnić wszystkie dane na swoim koncie (również datę i miejsce urodzenia, gdyż zaświadczenia MEN wymagają podania tych informacji),
  • zapoznać się z nagraniem,
  • zdać test – test znajdziesz na karcie danego szkolenia, w zakładce „Zaświadczenia i materiały”.

Zaświadczenia na naszej platformie generują się automatycznie, w oparciu o informacje podane przez użytkownika. Dlatego wpisując imię i nazwisko czy miejsce urodzenia, sprawdź czy nie ma w nich żadnych błędów.

Jeśli na Twoim zaświadczeniu znajdują się błędy, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Twoje produkty będą dostępne na Twoim koncie w okresie 12 miesięcy od daty zakupu. Dzięki temu bez problemu możesz wrócić do treści szkoleniowych, które Cię interesowały.

W przypadku zakupu usługi, która ma charakter wideoszkolenia lub jest inną usługą cyfrową, udostępnianą Użytkownikowi od razu po dokonaniu płatności, użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Jeżeli przez przypadek złożyłaś/-eś podwójne zamówienie na ten sam produkt, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Oceny

6
91
5
46
4
5
3
0
2
0
1
0
Średnia ocena: 5,6 / 6

Opinie

Sposób prowadzenia, możliwość zadawania pytań i udzielanie odpowiedzi przez prowadzącego.

Anna K.

spokój prowadzenia, kompetencje prowadzącego

Ewa R.

Szkolenie bardzo jasne przejrzyste. Pani prowadząca bardzo miła konkretna. Dla mnie na tak.

Magdalena S.

Szklenie bardzo ciekawe

Magdalena Maria R.

Wszystko. Bardzo interesujące szkolenie. Dużo skorzystałam.

Jadwiga Z.