Unia Europejska
Wszystkie szkolenia -50%
Aktualizacja
19.03.2022

Jak wzbogacić swoje kompetencje nauczycielskie dzięki elementom pedagogiki Montessori

Kupując szkolenie, zapewniasz sobie:
  • zaświadczenie MEN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
48,50 zł
97,00 zł -50%
Do końca 01d:16g:30m

Czy w ogólnodostępnych placówkach oświatowych można stosować elementy pedagogiki montessoriańskiej? Jak najbardziej - a podczas szkolenia Marceliny Wnęk dowiesz się, w jaki sposób!

Program szkolenia obejmuje zarówno porcję teorii na temat Marii Montessori i opracowanej przez niej metody wychowawczej, jak i praktyczne wskazówki ułatwiające organizację i prowadzenie zajęć w grupach o zróżnicowanej strukturze. Uczestnicząc w szkoleniu pogłębisz swoją wiedzę w zakresie pedagogiki montessoriańskiej i rozszerzysz swój warsztat nauczycielski o wiele ciekawych narzędzi - np. trening uważności czy lekcja ciszy - przydatnych na każdym etapie kariery zawodowej.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli, wychowawców i wszystkich zainteresowanych tematyką metody Montessori.

Co zyskujesz?

  • poznasz główne założenia pedagogiki montessoriańskiej i możliwości ich wdrożenia w ogólnodostępnych placówkach
  • zyskasz umiejętność pracy z grupą zróżnicowaną pod względem wieku i możliwości rozwojowych
  • dowiesz się, jak planować dzień i organizować przestrzeń edukacyjną zgodnie z założeniami pedagogiki montessoriańskiej
Główne założenia pedagogiki montessoriańskiej.
Zasady pracy z grupą zróżnicowaną pod względem wieku i możliwości rozwojowych.
Montessoriański plan dnia.
Trening uważności.
Rola samoświadomości i (samo)oceny w procesie rozwoju dzieci i doskonalenia umiejętności pedagogicznych nauczycieli.

Zaświadczenie MEN

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz zaświadczenie MEN.
  • Zaświadczenie MEN

Materiały dodatkowe

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz materiały dodatkowe.
  • Materiały ze szkolenia
Twoje szkolenie poprowadzi

Marcelina Varol

Pedagog, terapeutka, promotorka zdrowia, pracuje z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie zakupione wideoszkolenia znajdziesz na swoim koncie użytkownika. Zaloguj się na edumaster.pl, a następnie kliknij w swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do sekcji „Konto”. Znajdziesz na nim wszystkie swoje produkty, zamówienia i zaświadczenia (menu z lewej strony).

W przypadku zakupu wideoszkolenia (nagrania), aby móc otrzymać zaświadczenie, trzeba spełnić kilka warunków:

  • poprawnie uzupełnić wszystkie dane na swoim koncie (również datę i miejsce urodzenia, gdyż zaświadczenia MEN wymagają podania tych informacji),
  • zapoznać się z nagraniem,
  • zdać test – test znajdziesz na karcie danego szkolenia, w zakładce „Zaświadczenia i materiały”.

Zaświadczenia na naszej platformie generują się automatycznie, w oparciu o informacje podane przez użytkownika. Dlatego wpisując imię i nazwisko czy miejsce urodzenia, sprawdź czy nie ma w nich żadnych błędów.

Jeśli na Twoim zaświadczeniu znajdują się błędy, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Twoje produkty będą dostępne na Twoim koncie w okresie 12 miesięcy od daty zakupu. Dzięki temu bez problemu możesz wrócić do treści szkoleniowych, które Cię interesowały.

W przypadku zakupu usługi, która ma charakter wideoszkolenia lub jest inną usługą cyfrową, udostępnianą Użytkownikowi od razu po dokonaniu płatności, użytkownikowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

Jeżeli przez przypadek złożyłaś/-eś podwójne zamówienie na ten sam produkt, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Oceny

6
43
5
24
4
2
3
0
2
0
1
0
Średnia ocena: 5,6 / 6

Opinie

Jasny, merytoryczny przekaz

Mariola M.

Profesjonalne, dziękuję

Irena W.

Rzeczowa i przygotowana prowadząca stwarzająca ciepłą i miłą atmosfę.

Mirka S.

wszystki3

Aleksandra M.

Konkretne rzeczowe pro

Ewa S.