Specjalna oferta dla dyrektorów
Logowanie
Marcelina Wnęk

Marcelina Wnęk

Pedagog, terapeutka, promotorka zdrowia. W swojej pracy zawodowej skupia się przede wszystkim na pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi.

Marcelina Wnęk to terapeutka, która pracy z osobami ze specjalnymi potrzebami rozwojowymi i edukacyjnymi, a także ich rodzinami oddała całe swoje zawodowe życie. W Polsce współpracowała z takimi instytucjami jak Centrum Terapii Promitis, Fundacja Wychowanie dla Przyszłości, Fundacja Promyk Słońca, Ośrodek Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. W Gruzji wspierała działalność Uniwersytetu Stanowego w Tbilisi, Neurodevelopment Centre oraz współtworzyła Centrum Wsparcia i Rozwoju Dzieci z Niepełnosprawnościami Sunsspace. Jej pasją zawsze jest człowiek i jego niezwykłe możliwości rozwojowe oraz dążenie do życiowego spełnienia. Pracuje w duchu pedagogiki personalistycznej, holistycznej i w oparciu o najlepsze praktyki komunikacji bez przemocy.

Od lat swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się również z innymi, prowadząc szkolenia, których celem jest rozwój osobisty i zawodowy terapeutów oraz nauczycieli. Jest także właścicielką firmy szkoleniowo-doradczej "Win Your Life".

Prywatnie to mama Rozalki i zapalony podróżnik.

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster