Unia Europejska
Totalna wyprzedaż szkoleń
Aktualizacja
03.05.2021

5 technik z sali sądowej, które sprawią, że uczniowie będą Cię słuchali

Kupując szkolenie, zapewniasz sobie:
  • zaświadczenie MEN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
34,00 zł
97,00 zł -65%
Do końca 04d:12g:41m
Zrealizuj kod lub

Czy wiesz, że dzięki odpowiedniej komunikacji niewerbalnej możesz poprawić swój autorytet nauczyciela? Dokładnie tak! Według badań aż 55% przekazu stanowi mowa ciała, a słowa to tylko 38%, co dowodzi, że komunikacja niewerbalna jest nawet ważniejsza od słów. O tym, jak prawidłowo ją wykorzystać do budowania własnego wizerunku oraz zdobywania uwagi uczniów dowiesz się podczas wideoszkolenia mecenasa Adama Walasa „5 technik z sali sądowej, które sprawią, że uczniowie będą Cię słuchali”.

Prawidłowa komunikacja, zarówno werbalna, jak i niewerbalna, jest jedną z podstawowych umiejętności nauczyciela i jednocześnie stanowi klucz do skutecznego wykonywania tego zawodu. Znając odpowiednie techniki, np. te dotyczące postawy, można wpływać na rozmówcę. Dowodem najlepsi prawnicy na świecie, którzy latami szkolą się w zdobywaniu uwagi swoich słuchaczy i często jednym wystąpieniem potrafią wpłynąć na końcowy werdykt.

Podczas wideoszkolenia, które poprowadzi mecenas Adam Walas, poznasz najważniejsze i najskuteczniejsze techniki stosowane przez prawników na sali sądowej. Dzięki nim wzmocnisz swoją argumentację, łatwiej przekonasz do swoich racji, wpłyniesz na audytorium, jego skupienie, zaangażowanie, dochodzenie do wniosków. Te umiejętności z całą pewnością przydadzą się podczas lekcji w szkole.

Co zyskujesz?

  • zdobędziesz wiedzę, dzięki której dowiesz się, jak budować własny autorytet i tworzyć odpowiednie relacje z rozmówcami
  • otrzymasz praktyczne wskazówki dotyczące przybierania odpowiedniej postawy, stosowania gestykulacji, wodzenia wzrokiem, pracy głosem
  • poznasz błędy wizerunkowe i zdobędziesz wiedzę o sposobie ich korygowania
Budowanie autorytetu
Kategorie osób – rozmówców
Prawidłowe pozycje podczas rozmowy
Dotyk i odległość w kontakcie
Błędy wizerunkowe

Zaświadczenie MEN

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz zaświadczenie MEN.
  • Zaświadczenie MEN

Materiały dodatkowe

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz materiały dodatkowe.
  • Prezentacja ze szkolenia
Twoje szkolenie poprowadzi

Adam Walas

Prawnik, przedsiębiorca, prowadził w radiu RSC autorską audycję pod nazwą „Radiowy Paragraf”.