Unia Europejska
Wszystkie szkolenia za 0 zł
Zakończony
19.04.2023
19:30
956
Joanna Nienałtowska-Padło
J. Nienałtowska-Padło

Zaburzenia emocjonalne uczniów - jakie są ich objawy i jak pomóc uczniowi

Po szkoleniu możesz nabyć:
  • zaświadczenie MEN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
Zakończony

Jakie zaburzenia emocjonalne mogą występować u uczniów? Jak je rozpoznać? Jak reagować? Szkolenie Joanny Nienałtowskiej-Padło to kompendium elementarnej wiedzy w tym zakresie!

Zaburzenia emocjonalne stanowią spektrum wielu problemów, które powodują różnego typu reakcje nieprzystosowawcze i trudności w codziennym funkcjonowaniu. Obszar zagadnienia jest niezwykle szeroki, dlatego szkolenie dotyka wybranych tematów; treści szkolenia dają jednak ogólną orientację w omawianej problematyce i stanowią wartościową podstawę merytoryczną do pogłębiania wiedzy.

Prowadząca szkolenie poruszy temat emocji i ich zaburzeń, a także charakterystykę wybranych problemów, takich jak lęki, reakcje i konsekwencje wynikające z żałoby, rozwód rodziców itd. Podczas szkolenia poznasz ponadto metody oddziaływań wspierających i wychowawczych. Całości dopełnią informacje na temat zaburzeń przywiązania, stanowiących jedną z głównych przyczyn zaburzeń emocjonalnych.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli/wychowawców, specjalistów szkolnych i PPP.

Po darmowym webinarze w ramach oferty specjalnej możesz zakupić:

  • pakiet standard: zaświadczenie MEN i plik audio
  • pakiet plus: zaświadczenie MEN, plik audio, nagranie ze szkolenia, prezentację i ewentualne materiały dodatkowe

Osoby, które mają u nas wykupiony roczny dostęp zaświadczenia i materiały z darmowych webinarów otrzymują w cenie abonamentu.

Co zyskujesz?

  • uzupełnisz i usystematyzujesz wiedzę na temat zaburzeń emocjonalnych u uczniów
  • będziesz mógł/mogła udzielić doraźnego, adekwatnego wsparcia uczniowi w sytuacji kryzysowej
  • dowiesz się, jak klasyfikować poszczególne objawy zaburzeń i w razie potrzeby kierować uczniów do określonych specjalistów
19:30
19:40
Mózg i emocje. Wybrane teorie dotyczące emocji.
19:50
Geneza i rodzaje zaburzeń rozwoju emocjonalnego u dzieci.
20:00
Specyfika i problemy poszczególnych etapów rozwoju.
20:10
Psychologiczna analiza sytuacji w rodzinie rozbitej, skutki rozbicia rodziny - objawy prezentowane przez dziecko.
20:20
Dziecko - zapomniany żałobnik.
20:40
Zaburzenia przywiązania - charakterystyka poszczególnych typów więzi.
21:00
Zaburzenia lękowe - rodzaje, objawy, pomoc.
21:20
Pobudzenie i zahamowanie emocjonalne.
Twój webinar poprowadzi

Joanna Nienałtowska-Padło

Pedagog, psychoprofilaktyk, socjoterapeuta, edukator, coach.

Najczęściej zadawane pytania

Aby wziąć udział w darmowym webinarze (szkoleniu online w czasie rzeczywistym), wystarczy założyć konto na naszej platformie (pamiętaj o aktywacji konta!) i się na nie zalogować. Na stronie webinaru, który Cię interesuje, kliknij przycisk „Zapisz się”. Na maila otrzymasz powiadomienie o zbliżającym się webinarze. By dołączyć do szkolenia, kliknij przycisk „Dołącz” znajdujący się na stronie webinaru. Pamiętaj, aby być zalogowanym!

Po każdym darmowym webinarze istnieje możliwość zakupu zaświadczenia lub nagrania z materiałami i zaświadczeniem. Link do oferty specjalnej widoczny jest na czacie w czasie trwania webinaru. Wysyłamy go również na maila po zakończeniu webinaru.

Produkty zakupione po darmowym webinarze w ramach oferty specjalnej znajdziesz na swoim koncie użytkownika. Zaloguj się na edumaster.pl, a następnie kliknij w swój awatar w prawym górnym rogu i przejdź do sekcji „Konto”. Znajdziesz na nim wszystkie swoje produkty, zamówienia i zaświadczenia (menu z lewej strony).

WAŻNE!

  • Nagrania z webinarów dodajemy w ciągu 5 dni roboczych.
  • Zaświadczeń nie wysyłamy mailem. Możesz je pobrać w formie pdf’a ze swojego konta użytkownika.

Nagrania z webinarów dodajemy w ciągu max. 5 dni roboczych. Gdyby po tym czasie produkt nie pojawił się na Twoim koncie, bardzo prosimy o kontakt na bok@edumaster.pl.

Jeżeli zakupionego zaświadczenia nie ma na Twoim koncie użytkownika, upewnij się, czy wszystkie dane potrzebne do jego wygenerowania są uzupełnione. Zaświadczenia potwierdzające udział w naszych szkoleniach są dokumentami certyfikowanymi przez Ministerstwo Edukacji i Nauki, które wymaga, aby na dokumentach pojawiły się informacje takie jak:

  • imię i nazwisko osoby biorącej udział w szkoleniu
  • data urodzenia osoby biorącej udział w szkoleniu
  • miejsce urodzenia osoby biorącej udział w szkoleniu

Dane te można uzupełnić z poziomu konta użytkownika w zakładce „Moje dane”.

Jeśli wszystkie dane są uzupełnione, płatność przeszła pomyślnie, a Ty nie masz zaświadczenia – skontaktuj się z nami na bok@edumaster.pl.

Zaświadczenia na naszej platformie generują się automatycznie, w oparciu o informacje podane przez użytkownika. Dlatego wpisując imię i nazwisko czy miejsce urodzenia, sprawdź czy nie ma w nich żadnych błędów.

Jeśli na Twoim zaświadczeniu znajdują się błędy, skontaktuj się z nami poprzez formularz (https://edumaster.pl/kontakt) lub na maila bok@edumaster.pl.

Webinary to szkolenia online na żywo, co oznacza, że można je obejrzeć tylko o wyznaczonej godzinie we wskazanym dniu. Jeśli jednak bardzo zależy Ci na danym temacie:

  • sprawdź swojego maila – osoby, które były zapisane na dany webinar, otrzymują ofertę specjalną, pozwalającą na zakup m.in. nagrania z zaświadczeniem (po zdaniu testu) z tego szkolenia
  • sprawdź ofertę naszych wideoszkoleń – najprawdopodobniej dany temat znajduje się w naszej ofercie i możesz go zakupić (wszystkie organizowane na platformie webinary zamieniamy na wideoszkolenia: https://edumaster.pl/wideoszkolenia)
  • śledź na bieżąco ofertę naszych webinarów i retransmisji – regularnie wracamy do ważnych dla nauczycieli tematów.

Jeżeli założyłaś/-eś konto, ale nie otrzymujesz powiadomień o szkoleniach, upewnij się, że Twoje konto jest aktywne. Możliwe, że po założeniu konta, nie potwierdziłaś/-eś tego faktu, klikając w link aktywacyjny, który wysłaliśmy w mailu.

Jeśli nie możesz znaleźć tego maila w skrzynce, skontaktuj się z nami na bok@edumaster.pl.