Specjalna oferta dla dyrektorów
Logowanie
Rafał Cichoń

Rafał Cichoń

Nauczyciel, wykładowca, szkoleniowiec, pasjonat nowoczesnych technologii

Rafał Cichoń posiada gruntowne wykształcenie z zakresu informatyki i przedmiotów technicznych. Jest absolwentem kierunku informatyka Uniwersytetu Rzeszowskiego, posiada tytuł Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji oraz uprawnienia instruktora Cisco Networking Academy i egzaminatora ECDL, nadawane przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. Wiedzę i umiejętności rozwijał podczas licznych szkoleń i kursów kwalifikacyjnych.

Nasz trener posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej. Od niemal 20 lat jest nauczycielem, wykładał również w Szkole Biznesu i w Podkarpackiej Szkole Wyższej.

Rafał Cichoń jest również cenionym szkoleniowcem: prowadzi szkolenia dla dyrektorów i nauczycieli (m.in. z zakresu polityki bezpieczeństwa, ochrony danych osobowych, prawa oświatowego, funkcjonowania szkoły), szkolenia informatyczne, a także szkolenia przygotowujące do egzaminów ECDL oraz Cisco Networking Academy.

Informatyka i nowoczesne technologie to jego pasje. Interesuje się także sztukami walki, a w wolnym czasie rusza w góry lub na rower.

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster