Unia Europejska
Wszystkie szkolenia -50%
Jakub Masztalski

Jakub Masztalski

Specjalista od automatyzacji i AI w procesach biznesowych

Właściciel firmy proAutomator, zajmującej się automatyzacją procesów biznesowych i wykorzystaniem AI w biznesie. Łączy swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie zdobyte w obszarze sprzedaży i marketingu B2B z umiejętnościami w obszarach no-code, low-code, programowania i AI, pomagając polskim firmom redukować koszty i uwalniać czas na kreatywność i produktywność.

U nas Jakub przenosi te doświadczenia i umiejętności do świata edukacji, oferując nauczycielom, dyrektorom szkół i pracownikom administracji oświatowej wgląd w wykorzystanie AI do optymalizacji pracy, personalizacji nauczania i wzbogacania procesów edukacyjnych.

Jego podejście pozwala nauczycielom nie tylko uwolnić więcej czasu, aby skupić się na osobistych interakcjach i indywidualnych potrzebach uczniów, ale także otwiera przed nimi nowe możliwości wykorzystania zaawansowanych technologii w praktyce edukacyjnej. Poprzez szkolenia i warsztaty, Jakub inspiruje do przełamywania tradycyjnych barier w nauczaniu i odkrywania nowych, efektywnych sposobów kształcenia.

Doświadczenie

  • Właściciel firmy proAutomator
  • Specjalista od automatyzacji procesów biznesowych i wykorzystania AI w biznesie