Unia Europejska
Dostęp na rok -55%
Bernadetta Borkowska

Bernadetta Borkowska

Lektor języka polskiego i niemieckiego, wykładowca

Bernadetta Borkowska od ponad 10 lat pracuje jako lektorka języka polskiego i pomaga swoim podopiecznym zgłębiać tajniki naszego pięknego ojczystego języka.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując jako lektor języka polskiego w kilku warszawskich szkołach językowych (m.ni. w Klubie Dialogu i Szkole Języków Obcych Lexis) oraz jako pracownik naukowy Instytutu Slawistyki na Uniwersytecie w Hamburgu.

Współpracuje ponadto z Volkshochschule w Niemczech i jest członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Polskiego w Niemczech Bundesvereinigung der Polnischlehrkräfte in Deutschland.

Największą frajdę w pracy sprawia jej to, że nieustannie jest ambasadorką polskiej kultury i języka polskiego. Każda lekcja i każdy student to nowe wyzwanie i wyjątkowa wymiana dla obu stron.

Bernadetta Borkowska organizuje również kursy języka polskiego i lekcje live. Jeżeli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej o jej pasji i doświadczeniu, a także posłuchać jej podcastu, zajrzyjcie na stronę www.mowpopolsku.com.

Doświadczenie

  • lektor i metodyk nauczania języka polskiego jako obcego
  • właściciel internetowej szkoły języków obcych
  • współpracuje z Uniwersytetem w Hamburgu oraz Volkshochschule w Niemczech
  • członek Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Polskiego w Niemczech Bundesvereinigung der Polnischlehrkräfte in Deutschland