Zapraszamy do dyskusji na forum
Edumaster rozpoczął ten wątek Ostatnia odpowiedź
297
2
Edumaster

Witamy na forum platformy Edumaster!

Mamy nadzieję, że będzie to miejsce wymiany doświadczeń,inspiracji i wzajemnego wspierania się. Mamy również nadzieję, że znajdziecie tu odpowiedzi na wszystkie pytania - dzięki pomocy innych nauczycieli lub naszych trenerów i ekspertów, którzy również będą czuwali nad prowadzonymi na forum dyskusjami.

Zapraszamy do zadawania pytań i rozmowy!

Regulamin forum:

1. Jesteśmy tu po to, by rozmawiać i się wspierać, dlatego pamiętajmy o wzajemnym szacunku i życzliwości.

2. Zachęcamy zarówno do zadawania pytań, jak i komentowania wątków stworzonych przez innych użytkowników. Forum ma bowiem pomagać w rozwiązywaniu problemów.

3. Grupa dotyczy platformy Edumaster, dlatego prosimy, by nie reklamować tutaj innych produktów czy usług.

4. W przypadku łamania zasad zawartych w regulaminie administrator będzie usuwał posty lub blokował funkcje forum dla danego użytkownika.
Barbara H.
Dzień dobry. Wykupiłam webinar: Lekcja wychowawcza: jak rozmawiać z uczniami o zachowaniach ryzykownych w internecie? Nadal nie otrzymałam zaświadczenia. Po jakim czasie zaświadczenie będzie dostępne do pobrania.
Agnieszka O.
Dzień dobry! 29.11.2022 r. uczestniczyłam w webinarze "Mentoring w szkole wg nowych przepisów w awansie zawodowym: zadania mentora i jego rola w ocenie pracy" . Chciałabym uzyskać zaświadczenie, nagranie i materiały. Moja placówka, w której pracuję płaci za szkolenia, w których uczestniczę. Czy możecie Państwo wystawić przelew na mojego płatnika, płatny w terminie do 14 dni. Agnieszka
Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2022 Edumaster