Unia Europejska
Darmowe retransmisje i webinary
Piotr Kilańczyk

Piotr Kilańczyk

Historyk, nauczyciel, trener i coach zajmujący się rozwojem osobistym.

dr Piotr Kilańczyk to absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, doktor historii i pedagog z kilkuletnim doświadczeniem nauczycielskim realizowanym na różnych etapach edukacyjnych. Od kilku lat pracuje także jako trener i coach International Coaching Community (ICC).

W swojej pracy trenerskiej zajmuje się rozwojem osobistym, kompetencjami miękkimi w szeroko rozumianej branży oświatowej. Pracuje zarówno z dyrektorami szkół i nauczycielami, jak również uczniami i rodzicami. Jego szkolenia skupiają się na rozwoju i promowaniu proedukacyjnych postaw w szkole oraz budowaniu otwartości dla nowych rozwiązań edukacyjnych.

Jako trener i certyfikowany coach wykorzystuje w swej pracy narzędzia coachingowe, zawsze traktując człowieka z szacunkiem dla jego podmiotowości i indywidualności. Jednocześnie stara się bazować na doświadczeniach i zasobach uczestników szkoleń, tworząc treści najbardziej dopasowane do ich oczekiwań i potrzeb.

Piotr Kilańczyk od zawsze starał się realizować działania edukacyjne rozwijające postawy aktywności i zaangażowania oraz wykorzystujące nieszablonowe rozwiązania dydaktyczne. Swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje w projektach edukacyjnych, grantach oświatowych i szkoleniach w ramach Europejskich Funduszy Społecznych. Jest także aktywny w mediach społecznościowych: prowadzi fanpage dotyczący coachingu.

Poza pracą szkoleniową stara się realizować swoją największą pasję jaką jest obcowanie z końmi, zarówno poprzez jazdę konną, jak i kultywowanie historycznych tradycji polskiej kawalerii.

Doświadczenie

  • doktor historii
  • pedagog z kilkuletnim doświadczeniem
  • szkoli dyrektorów, nauczycieli, rodziców i dzieci
  • trener i certyfikowany coach International Coaching Community