Unia Europejska
Totalna wyprzedaż szkoleń
Monika Hiszpańska

Monika Hiszpańska

Muzykoterapia, zajęcia relaksacyjne, tańce dla dzieci, praca z dzieckiem przebodźcowanym, emisja głosu.

Monika Hiszpańska to absolwentka psychologii na specjalizacji psychologia rodziny. Dodatkowo ukończyła kwalifikacyjne studia pedagogiczne, kształcąc się dalej w tym kierunku, a także studia z zakresu terapii pedagogicznej oraz integracji sensorycznej.

Wiele lat prowadziła zajęcia dodatkowe w przedszkolach i szkołach, a także pracowała z dziećmi jako psycholog wspomagający.

Na co dzień pracuje jako psycholog i pedagog szkolny w Zespole Szkół Budowlanych im. E Kwiatkowskiego w Lublinie, jest także terapeutą Integracji Sensorycznej w Ośrodku Psychoterapii Rodzin i Dzieci- Psychosystem.

Jej pasje to muzyka oraz sport. Ukończyła Edukację Artystyczną w zakresie Sztuki Muzycznej, a także Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie jako instruktor sportu. Obecnie nadal pielęgnuje swoje pasje: jest nauczycielem śpiewu oraz instruktorem fitness.

W ostatnich latach rozwija swoje zainteresowania, łącząc je z wiedzą psychologiczną i pedagogiczną - prowadzi liczne szkolenia i webinary z zakresu integracji sensorycznej, pracy z dzieckiem przebodźcowanym, metod wyciszających, muzykoterapii, logorytmiki, tańca.

Doświadczenie

  • psycholog, pedagog szkolny
  • terapeuta integracji sensorycznej
  • autorka szkoleń i webinarów
  • nauczycielka tańca/ fitness dla dzieci i dorosłych