Unia Europejska
Lipcowa promocja szkoleń
Marzena Stelmach-Tondos

Marzena Stelmach-Tondos

Psycholog, trener TUS, seksuolog

Marzena Stelmach-Tondos jest magistrem psychologii, trenerem TUS oraz seksuologiem. Doświadczenie zawodowe zdobywała w bielskim Szpitalu Pediatrycznym na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży, Poradni Zdrowia Psychicznego w Bielsku-Białej, a także w prywatnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Zajmuje się diagnozą, poradnictwem psychologicznym, psychoterapią indywidualną i grupową dzieci i młodzieży, wsparciem rodziców, psychoedukacją.

Obecnie jest w trakcie całościowego kursu psychoterapii w szkole Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem Ewy Pragłowskiej i Agnieszki Popiel.

Swoją pracę od zawsze wiązała z dziećmi i młodzieżą. Wspomagała też rodziców w trudnej sztuce i ciężkiej pracy, jaką jest wychowanie dziecka. Prywatnie to mama dwóch nastolatków, będących także źródłem cennych informacji i doświadczeń.

Doświadczenie

  • psycholog w bielskim Szpitalu Pediatrycznym na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży
  • psycholog w Poradni Zdrowia Psychicznego w Bielsku-Białej
  • psycholog w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej