Specjalna oferta dla dyrektorów
Logowanie
Katarzyna Skolimowska

Katarzyna Skolimowska

Trenerka nauczycieli, polonistka, instruktorka szkolnych zajęć teatralnych, autorka książek i poczytnego bloga.

Katarzyna Skolimowska to specjalistka, która do spojrzenia na nauczanie wprowadza zupełnie nową jakość. Ukończyła Wydział Filologiczny na Uniwersytecie Śląskim, a doświadczenie zdobywała pracując jako nauczycielka polskiego w placówkach różnych szczebli, wychowawca, instruktorka zajęć teatralnych oraz opiekunka Szkolnego Koła PCK. Świetnie sprawdza się również w roli dziennikarki magazynu dla wychowawców „Sygnał”.

Swoją wiedzę metodyczną i praktykę trenerską budowała m.in. podczas szkoleń i webinarów dla szkoły języków obcych For You oraz Akademii Webinaru. Katarzyna Skolimowska jest również pomysłodawczynią i współautorką nowoczesnego podręcznika dla wychowawców „Wychowanie do osobistego rozwoju” oraz autorką książki „Podkręć mózg. I wejdź na wyższy lewel nauczania”. Ogromnym doświadczeniem i nieszablonowymi pomysłami dzieli się podczas szkoleń organizowanych przez FitEdukację, którą stworzyła i którą dynamicznie rozwija oraz na blogu „Inspiracje dla szkoły”. Jej misją jest rozprzestrzenianie idei rozwijania kompetencji miękkich od najmłodszych lat i wprowadzenie zdrowego wymiaru edukacji do szkół.

Wolny czas spędza przede wszystkim ze swoją córeczką Oliwią. Lubi biegać, czytać książki z zakresu rozwoju osobistego, gotować. Próbuje opanować sztukę żonglowania!

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster