Specjalna oferta dla dyrektorów
Logowanie
Jolanta Kawaler

Jolanta Kawaler

Nauczycielka, trenerka w oświacie i biznesie, doradca zawodowy i mediator sądowy.

Jolanta Kawaler to absolwentka historii na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także studiów podyplomowych z doradztwa zawodowego, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zarządzania w oświacie. Jest doświadczonym nauczycielem, pedagogiem, a także mediatorem i trenerem.

Jej celem jest poszukiwanie dróg, które umożliwiają dalszy rozwój i optymalne wykorzystywanie umiejętności, dlatego regularnie podnosi kompetencje w tematach, które ją interesują. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzieli się podczas szkoleń, które od lat organizuje i prowadzi. Uczestnicy cenią ją przede wszystkim za kreatywność i poczucie humoru połączone z ogromem wiedzy i wartościowymi przykładami, które mogą wykorzystać w codziennej pracy.

W wolnym czasie czyta, tworzy krótkie formy literackie, dba o rozwój osobisty. Jej pasjami są również psychologia rozwojowa oraz psychografologia, z której zrobiła kurs.

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster