Specjalna oferta dla dyrektorów
Logowanie
Joanna i Albert Kempa

Joanna i Albert Kempa

Trenerzy kreatywności Destination Imagination, organizatorzy szkoleń i warsztatów.

Joanna Kempa to nauczycielka, która od 30 lat rozwija w uczniach kreatywność i uczy ich wrażliwości oraz otwartego i nieszablonowego myślenia. Od 2009 jest trenerką kreatywności w ramach międzynarodowego programu edukacyjnego Destination Imagination.

Drużyny uczniów, którymi opiekowała się Joanna Kempa, odniosły liczne sukcesy w konkursach ogólnopolskich i światowych, m.in. wywalczyły I miejsce w Światowych Finałach Olimpiady Kreatywności DI w USA, III miejsce w Konkursie National Geographic czy I miejsce w wyzwaniu ekstremalnym na Olimpiadzie Destination Imagination w Katarze, a sama trenerka dwukrotnie została uhonorowana tytułem Trenera Roku programu Destination Imagination Poland.

Joanna Kempa jest organizatorką licznych Przeglądów Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży, warsztatów teatralnych z udziałem aktorów oraz 5 edycji warsztatów kreatywnych „Pod Gwiaździstym Niebem” we współpracy z Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu w latach 2001-2016.

Prywatnie to miłośniczka podróżowania, sztuki oraz jogi.

Albert Kempa to człowiek, którego drugie imię brzmi Kreatywność. Trzy razy został Mistrzem Polski Kreatywności. Jest również zdobywcą I miejsca w Światowych Finałach Olimpiady Kreatywności Destination Imagination w USA w roku 2012.

Przez wiele lat brał udział w międzynarodowym programie kreatywności Destination Imagination. Od 2016 roku jest trenerem kreatywności, realizującym programy szkoleniowe dla nauczycieli z zakresu stymulowania twórczości u dzieci i młodzieży, twórczego rozwiązywania problemów oraz rozwijania kompetencji kluczowych. Jest również trenerem kreatywności dla dzieci i młodzieży w niepublicznych placówkach szkolnych. Na co dzień pracuje jako dyrektor operacyjny firmie tworzącej oprogramowanie komputerowe.

Prywatnie jest miłośnikiem motoryzacji oraz teatru.

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster