Specjalna oferta dla szkół
Logowanie
Ireneusz Czyżewski

Ireneusz Czyżewski

Nauczyciel z 30-letnim stażem, doradca rozwoju osobistego, specjalista od skutecznych i oryginalnych metod nauczania.

Ireneusz Czyżewski to specjalista od niezwykle ciekawych, a równocześnie bardzo skutecznych metod nauczania. W Programie Pytanie na Śniadanie pokazywał, jak opanować tabliczkę mnożenia w 3 minuty, a w Dzień Dobry TVN opowiadał, jak tworzyć Mapę Myśli.

Szeroką wiedzę, głównie z matematyki i informatyki, przekazuje uczniom od ponad 30 lat. Jest doświadczonym trenerem szybkiego czytania oraz skutecznych metod uczenia się. Pracuje także z młodzieżą trudną i osobami niepełnosprawnymi.

Nieustająca ciekawość świata i ogrom niesamowitych historii, którymi sypie jak z rękawa, sprawiają, że ma znakomity kontakt ze słuchaczami, a jego wykładów zawsze sucha się z najwyższym zainteresowaniem.

Jest autorem wielu kursów i szkoleń dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli czy pracowników firm. Swoimi kreatywnymi pomysłami na rozwój dzieli się na swoim kanale na YouTube (https://www.youtube.com/user/ireneuszczyzewski11), a także na swoim blogu (ireneuszczyzewski.pl). W swojej pracy edukacyjnej pokazuje, że metoda skojarzeń i budowania historii jest znacznie skuteczniejsza w zapamiętywaniu informacji niż tzw. kucie na blachę.

Ireneusz Czyżewski to prawdziwy pasjonat nauki i niekonwencjonalnych metod uczenia się. Lubi otaczać się dobrymi, wartościowymi ludźmi o pozytywnej energii. Sam zresztą do takich należy: jego poczucie humoru zaraża i skutecznie poprawia nastrój.

Doświadczenie

Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2023 Edumaster