Unia Europejska
Darmowe retransmisje i webinary
Anna Życka

Anna Życka

Nauczycielka, germanistka, trenerka i egzaminatorka TELC.

Anna Życka to trenerka, dla której dzielenie się wiedzą i systematyczne poszerzanie wachlarza własnych umiejętności to prawdziwa pasja.

Z wykształcenia jest germanistką, ale ukończyła również studia podyplomowe na kierunku Mediacja społeczna, rodzinna i szkolna oraz Zarządzanie Oświatą.

Od lat pracuje jako nauczyciel i lektor, również w obszarze online. Jest Trenerem Biznesu, egzaminatorem TELC do poziomu C1, Medizin Deutsch B2/C1 oraz Telc Deutsch B1-B2 Pflege. Współpracuje z OKE Łódź jako Przewodnicząca Zespołu Egzaminacyjnego.

Anna Życka uwielbia przekazywać swoją wiedzę i dzielić się doświadczeniem, a praca z ludźmi daje jej dodatkową energię do działania. Zapewne dlatego kursanci tak bardzo ją cenią i tak chętnie wracają na jej szkolenia.

Jako nauczyciel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i kursantów. Dla nich prowadzi stronę MEN Deutsch na Facebooku oraz organizuje webinary gramatyczne z cyklu Gramatyka Praktyka. Jako trener porusza kwestie, które z jej punktu widzenia się bardzo istotne w pracy nauczyciela i lektora. Ostatnio swoją uwagę koncentruje na grupie, procesie grupowym i działaniach nauczyciela – trenera.

Rozwój własny jest dla niej niezwykle ważny. Ciągle się uczy, stara się doskonalić i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Jest również współtwórcą szkoły językowej w centrum Łodzi – EXPERTSCHOOL.

W życiu prywatnym Anna Życka spełnia się jako mama i babcia.

Doświadczenie

  • absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego
  • nauczycielka języka niemieckiego w placówkach publicznych
  • lektor języka niemieckiego w szkole językowej EXPERTschool
  • trener i szkoleniowiec
  • autorka bloga MEN Deutsch