Unia Europejska
Darmowa konferencja "Higiena psychiczna nauczyciela"

Konto szkoły - teraz za darmo

Do sierpnia 2023 wypróbuj konto bez zobowiązań i przekonaj się, jak wiele korzyści przyniesie Twojej szkole.

Dyrektorzy szkół i przedszkoli

Przetestuj za darmo do sierpnia 2023. Potem zadecydujesz, czy chcesz przedłużyć konto na kolejny rok szkolny
899 zł
0
do sierpnia 2023

W ramach darmowego okresu próbnego otrzymasz:

  • dostęp do 8 zamkniętych konferencji online dla kadry zarządzającej (w tym archiwalnych) razem z materiałami i zaświadczeniami MEiN z tych szkoleń Sprawdź tematy i terminy
  • dostęp do 6 otwartych szkoleń dla Rad Pedagogicznych (w tym archiwalnych) razem z materiałami i zaświadczeniami MEiN z tych szkoleń dla wszystkich nauczycieli placówki Sprawdź tematy i terminy
  • dostęp do konta dla 3 osób zarządzających placówką
  • moduł statystyk wraz z informacją, w jakich szkoleniach brali udział nauczyciele z Twojej szkoły
  • 20% zniżki na wszystkie wideoszkolenia Edumaster dla nauczycieli z Twojej szkoły
  • dostęp do zamkniętego forum, na którym dyrektorzy i członkowie kadry mogą wymieniać się doświadczeniami

A może jesteś nauczycielem?

Sprawdź, czy Twoja placówka ma już konto
Dołącz do niej i zyskaj:
20% zniżki
na wideoszkolenia Edumaster

Zobacz film

poznaj wszystkie możliwości konta szkoły i dowiedz się, dlaczego po darmowym okresie próbnym warto je wykupić dla Twojej placówki
Sprawdź

Dlaczego opłaca się założyć konto szkoły?

Bez konta szkoły Z kontem szkoły
Darmowe konferencje online
dla dyrektorów i kadry zarządzającej
Nie
Tak
Darmowe zaświadczenia z konferencji
dla dyrektorów i kadry zarządzającej
Nie
Tak
Darmowe nagrania i materiały
z konferencji dla dyrektorów i kadry zarządzającej
Nie
Tak
Darmowe szkolenia
dla rad pedagogicznych
Nie
Tak
Darmowe zaświadczenia ze szkoleń
dla rad pedagogicznych
Nie
Tak
Darmowe nagrania i materiały
ze szkoleń dla Rad Pedagogicznych
Nie
Tak
20% zniżki
na wszystkie wideoszkolenia Edumaster
Nie
Tak
Zamknięte forum
dla dyrektorów i kadry zarządzającej
Nie
Tak
Zakładam konto szkoły
Jedno konto

Rozwiązanie wielu dyrektorskich problemów

Rozwiążesz swoje
sezonowe
problemy

Dziś arkusz organizacji pracy, jutro ocena pracy nauczycieli albo nadzór pedagogiczny. Doskonale wiemy, że jako dyrektor mierzysz się z różnymi problemami w różnym czasie. Konto szkoły zostało opracowane w taki sposób, by dawać Ci potrzebną wiedzę dokładnie wtedy, kiedy jej potrzebujesz.

Zyskasz dostęp
do najlepszych
specjalistów

Na konferencje dla dyrektorów zapraszamy ekspertów w omawianym temacie: prawników, specjalistów od BHP czy specjalistów od ważnych dla dyrektora kompetencji miękkich, takich jak zarządzanie sytuacjami kryzysowymi czy komunikacja z trudnym rodzicem. Przydałaby Ci się taka wiedza, prawda?

Otrzymasz
darmowe
zaświadczenia

Kiedy masz kontrolę z kuratorium każda kartka jest na wagę złota, prawda? W ramach konta szkoły Ty i kadra z Twojej szkoły nie tylko możecie realnie zadbać o rozwój kompetencji, ale też otrzymacie odpowiednie certyfikaty MEiN, które to potwierdzą. Za każde odbyte szkolenie. Bez dodatkowych kosztów.
FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Do sierpnia 2023 konto szkoły możesz założyć za darmo i przetestować jego możliwości. Po tej dacie łatwo przedłużysz konto na kolejne 12-miesięcy w promocyjnej cenie, którą dla Ciebie przygotujemy.
Tak. Edumaster jest Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli i posiada akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty. Każde szkolenie przeprowadzone w ramach konta szkoły – zarówno dla kadry zarządzającej, jak i nauczycieli – zakończy się wystawieniem zaświadczenia MEiN. Do wydania zaświadczenia ze szkolenia niezbędne są nam – data i miejsce urodzenia uczestnika. Pamiętaj, by uzupełnić te dane na swoim koncie użytkownika! Zaświadczenie znajdziesz na swoim koncie użytkownika, skąd bez problemu możesz je pobrać.
To naprawdę proste. Wystarczy jeśli wejdziesz na konto szkoły, z menu po lewej stronie wybierzesz zakładkę “Nauczyciele”, a po jej rozwinięciu klikniesz przycisk „Zaproś nauczyciela”. Z tego poziomu możesz wysyłać na adresy nauczycieli zaproszenia do konta szkoły. Dla ułatwienia całego procesu przygotowaliśmy automatyczną treść wiadomości, więc poza wpisaniem adresu mailowego nauczyciela nie musisz już nic robić. Pamiętaj, że aby móc dodawać do konta nauczycieli, musisz uzupełnić wszystkie dane placówki. Dzięki temu nauczyciele z Twojej szkoły również będą mogli łatwiej Cię odnaleźć.
Na Twoim koncie użytkownika w panelu po lewej stronie znajduje się zakładka “Moja Szkoła”. W sekcji “Znajdź szkołę” – wpisz NIP placówki, a wyświetli Ci się informacja, czy Twoja szkoła ma już u nas konto. Jeśli nie, możesz na jej adres wysłać maila z zaproszeniem. Dla ułatwienia całego procesu przygotowaliśmy automatyczną treść wiadomości, więc poza wpisaniem adresu mailowego placówki nie musisz już nic robić.
Aby dołączyć do konferencji dla kadry zarządzającej, zaloguj się na swoje konto dyrektora lub członka kadry, powiązane z kontem szkoły, z listy produktów „Dla szkół” wybierz interesujące Cię szkolenie, na karcie produktu kliknij “Zapisz się”, a następnie “Dołącz”.
Aby dołączyć do otwartego szkolenia dla Rady Pedagogicznej, zaloguj się na swoje konto użytkownika, powiązane z kontem szkoły, z listy produktów „Dla szkół” wybierz interesujące Cię szkolenie, na karcie produktu kliknij “Zapisz się”, a następnie “Dołącz”.
Mowią o nas

Opinie nauczycieli

Edyta
Edyta
pedagog z Żywca
Największy plus szkoleń z Edumaster? Praktyczne podejście! Dobrze jest spojrzeć na dany temat szerzej, posłuchać teorii, ale tym, co do mnie przemawia najbardziej są konkrety, praktyczne przykłady z codziennej pracy, bazujące na doświadczeniach trenerów. Tych podczas szkoleń Edumaster nigdy nie brakuje. I to sprawia, że regularnie wracam na platformę po więcej wiedzy."
Joanna
Joanna
nauczycielka języka polskiego z Warszawy
Edumaster oferuje szkolenia, które naprawdę się przydają. Szukanie inspiracji i pomysłów na lekcje w internecie często zajmuje sporo czasu. Tutaj otrzymujemy sprawdzone i przetestowane pomysły od innych nauczycieli. To gotowe rozwiązania, które można wykorzystać na swoich lekcjach. Właśnie czegoś takiego szukałam."
Barbara
Barbara
nauczycielka matematyki z Opola
Szkolenia edumaster to prawdziwa skarbnica pomysłów na zajęcia. Najbardziej doceniam fakt, że trenerzy to również nauczyciele-praktycy i podczas szkoleń dzielą się swoimi własnymi patentami, dobrymi praktykami i doświadczeniami. Dla mnie świetną opcją są również wideoszkolenia. Nie muszę się martwić, że w moim harmonogramie nagle coś się zmieni, bo szkolenie mogę obejrzeć, kiedy mam wolną chwilę, a dzięki dodatkowym materiałom i prezentacji przyswajanie wiedzy jest znacznie prostsze."