Zapraszamy do dyskusji na forum

Oferta dla szkół

Załóż konto szkoły i zyskaj specjalne bonusy dla dyrektorów oraz nauczycieli

Szkoły i przedszkola

Dostęp do wszystkich opcji za jedyne
 
899
na 12 miesięcy

W cenie otrzymujesz

  • 11 zamkniętych konferencji online dla kadry zarządzającej razem z materiałami i zaświadczeniami MEiN z tych szkoleń Sprawdź tematy i terminy
  • 9 otwartych szkoleń dla Rad Pedagogicznych razem z materiałami i zaświadczeniami MEiN z tych szkoleń dla wszystkich nauczycieli placówki Sprawdź tematy i terminy
  • dostęp do konta dla 3 osób zarządzających placówką
  • moduł statystyk wraz z informacją, w jakich szkoleniach brali udział nauczyciele z Twojej szkoły
  • 20% zniżki na wszystkie szkolenia dostępne na edumaster.pl dla nauczycieli z Twojej szkoły

Nauczyciele

Sprawdź, czy Twoja placówka ma konto
Dołącz do niej i zyskaj:
20% zniżki
na wszystkie szkolenia edumaster.pl

Sprawdź, dlaczego opłaca się założyć konto szkoły

Bez konta szkoły Z kontem szkoły
Darmowe konferencje online
dla kadry zarządzającej (2 razy w roku)
Tak
Tak
Nagrania wideo i materiały
z darmowych konferencji dla kadry zarządzającej
Nie
Tak
(wszyscy członkowie kadry zarządzającej)
Zamknięte konferencje online dla kadry zarządzającej
(11 w roku)
Nie
Tak
(wszyscy członkowie kadry zarządzającej)
Szkolenia dla rad pedagogicznych
(9 w roku)
Nie
Tak
(wszyscy nauczyciele szkoły)
Zaświadczeniami i materiały
ze szkoleń dla rad
Nie
Tak
(wszyscy nauczyciele szkoły)
20% zniżki
na wszystkie szkolenia Edumaster
Nie
Tak
(wszyscy nauczyciele szkoły)
Zakładam konto szkoły

Przejrzyste zasady

Realna
oszczędność

Z kontem szkoły zyskujesz dostęp do 20 szkoleń dla kadry zarządzającej i Rady Pedagogicznej z Twojej szkoły w cenie 8 wideoszkoleń.

Szkolenia spoza
stałej oferty

Konto szkoły to dostęp do produktów niedostępnych w standardowej ofercie. Tematy szkoleń wyselekcjonowała Rada Programowa, którą tworzą dyrektorzy i nauczyciele.

Spotkania
ze specjalistami

Na konferencje dla dyrektorów będziemy zapraszać ekspertów w danym temacie, którzy w prosty sposób wyjaśnią zawiłości prawne, dokumentacyjne czy zasady BHP.

Najczęściej zadawane pytania

W jaki sposób mogę zapłacić za konto szkoły?
Za konto szkoły możesz zapłacić w najwygodniejszy dla Ciebie sposób: korzystając z szybkich i bezpiecznych płatności online – PayU lub z opcją płatności na termin podany na fakturze.
Czy kadra zarządzająca i członkowie Rad Pedagogicznych otrzymają zaświadczenia udziału w szkoleniach?
Tak. Edumaster jest Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli i posiada akredytację Małopolskiego Kuratorium Oświaty. Każde szkolenie przeprowadzone w ramach konta szkoły – zarówno dla kadry zarządzającej, jak i nauczycieli – zakończy się wystawieniem zaświadczenia MEiN. Do wydania zaświadczenia ze szkolenia niezbędne są nam – data i miejsce urodzenia uczestnika. Pamiętaj, by uzupełnić te dane na swoim koncie użytkownika! Zaświadczenie znajdziesz na swoim koncie użytkownika, skąd bez problemu możesz je pobrać.
W jaki sposób jako szkoła mogę zaprosić na konto nauczyciela?
To naprawdę proste. Wystarczy jeśli wejdziesz na konto szkoły, z menu po lewej stronie wybierzesz zakładkę “Nauczyciele”, a po jej rozwinięciu klikniesz przycisk „Zaproś nauczyciela”. Z tego poziomu możesz wysyłać na adresy nauczycieli zaproszenia do konta szkoły. Dla ułatwienia całego procesu przygotowaliśmy automatyczną treść wiadomości, więc poza wpisaniem adresu mailowego nauczyciela nie musisz już nic robić. Pamiętaj, że aby móc dodawać do konta nauczycieli, musisz uzupełnić wszystkie dane placówki. Dzięki temu nauczyciele z Twojej szkoły również będą mogli łatwiej Cię odnaleźć.
W jaki sposób jako nauczyciel mogę sprawdzić czy moja szkoła ma już konto?
Na Twoim koncie użytkownika w panelu po lewej stronie znajduje się zakładka “Moja Szkoła”. W sekcji “Znajdź szkołę” – wpisz NIP placówki, a wyświetli Ci się informacja, czy Twoja szkoła ma już u nas konto. Jeśli nie, możesz na jej adres wysłać maila z zaproszeniem. Dla ułatwienia całego procesu przygotowaliśmy automatyczną treść wiadomości, więc poza wpisaniem adresu mailowego placówki nie musisz już nic robić.
Jak wziąć udział w konferencji dla dyrektorów?
Aby dołączyć do konferencji dla kadry zarządzającej, zaloguj się na swoje konto dyrektora lub członka kadry, powiązane z kontem szkoły, z listy produktów „Dla szkół” wybierz interesujące Cię szkolenie, na karcie produktu kliknij “Zapisz się”, a następnie “Dołącz”.
Jak wziąć udział w otwartych szkoleniach dla rad?
Aby dołączyć do otwartego szkolenia dla Rady Pedagogicznej, zaloguj się na swoje konto użytkownika, powiązane z kontem szkoły, z listy produktów „Dla szkół” wybierz interesujące Cię szkolenie, na karcie produktu kliknij “Zapisz się”, a następnie “Dołącz”.
Przykładowe opinie nauczycieli

Mowią o nas

Barbara
Barbara
nauczycielka matematyki z Opola
Szkolenia edumaster to prawdziwa skarbnica pomysłów na zajęcia. Najbardziej doceniam fakt, że trenerzy to również nauczyciele-praktycy i podczas szkoleń dzielą się swoimi własnymi patentami, dobrymi praktykami i doświadczeniami. Dla mnie świetną opcją są..."
Barbara Różańska
Barbara Różańska
nauczycielka języka angielskiego z Bielska-Białej
Platforma Edumaster to świetne miejsce dla każdego nauczyciela, który chce się rozwijać, a równocześnie szuka pomysłów i inspiracji na swoje lekcje. Podoba mi się zwłaszcza forma webinaru, bo daje możliwość zadawania prowadzącemu lub prowadzącej pytań na..."
Karolina
Karolina
nauczycielka biologii z Pszczyny
Brałam udział w kilku wideoszkoleniach Edumaster i wszystkie oceniam na 5! Trenerzy, którzy świetnie znają temat, praktyczne przykłady i – co dla mnie najważniejsze – bardzo przyjazna dla użytkownika forma. Fakt, że szkolenie mogę obejrzeć, kiedy chcę, za..."
Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2022 Edumaster