Zapraszamy do dyskusji na forum
Magdalena Mazur
M. Mazur

Wyzwania, jakie czekają na dyrektorów w nowym roku szkolnym – zmiany w przepisach, zatrudnianie specjalistów, organizacja pracy

Kupując szkolenie, zapewniasz sobie:
  • zaświadczenie MEiN
  • materiały dodatkowe
  • nagranie ze szkolenia
89,00 zł

Wszystkich dyrektorów zapraszamy na specjalny panel dyrektorski otwierający nasz cykl konferencji dla zarządzających szkołami. Będzie to czas dyskusji, omówienia największych wyzwań dla dyrektorów w nowym roku szkolnym oraz praktycznych porad.

Nowy rok szkolny przyniósł w edukacji szereg zmian. Dla zarządzających placówkami oznacza to konieczność zmierzenia się nie tylko z wieloma niewiadomymi, ale też trudnościami organizacyjnymi czy kadrowymi, w szczególności jeśli chodzi o zatrudnianie specjalistów. Jak poradzić sobie z tymi wyzwaniami?

Zapraszamy na specjalny panel dla dyrektorów placówek oświatowych! Poprowadzą go Magdalena Mazur, dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie i Halina Firlit, wicedyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Krakowie. Placówka, którą zarządzają prelegentki, od lat słynie z innowacyjności, dynamicznego podejścia do zmian i nowości oraz skutecznego wdrażania nowatorskich rozwiązań.

Podczas panelu dyskusyjnego prowadzące podzielą się swoimi doświadczeniami w zakresie efektywnego planowania i organizacji pracy w nowym roku szkolnym po wprowadzonych zmianach w przepisach.

Opowiedzą o zmianach prawnych, w szczególności zmianach dotyczących:

  • awansu zawodowego,

  • statutu,

  • organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej i zatrudniania pedagoga specjalnego.

Prowadzące opowiedzą w jaki sposób, w oparciu o zmieniające się przepisy, zaplanowały zadania w pierwszych tygodniach nowego roku szkolnego, z jakimi spotkały się trudnościami i jakie znalazły rozwiązania.

Panel dyrektorski to wstęp do comiesięcznych konferencji dla dyrektorów na platformie Edumaster. Podczas konferencji będziemy dzielić się dobrymi praktykami i omawiać kluczowe w pracy dyrektora obszary. Będziemy również zapraszać specjalistów, którzy w przystępny sposób omówią np. prawne zawiłości.

Po panelu zachęcamy do wypełnienia ankiety ewaluacyjnej i podzielenia się z nami propozycjami tematów na kolejne spotkania.

Co zyskujesz?

  • praktyczne wskazówki dotyczące sposobów przygotowania i organizacji roku szkolnego
  • praktyczne wskazówki dotyczące planowania pracy i wprowadzenia nowych rozwiązań
  • praktyczną wiedzę dotyczącą zatrudniania specjalistów
Zmiany prawne
Planowanie i organizacja pracy w nowym roku szkolnym
Dobre praktyki

Zaświadczenie MEiN

W pakiecie ze szkoleniem otrzymasz zaświadczenie MEiN.
  • Zaświadczenie MEiN
Twoje szkolenie poprowadzi

Magdalena Mazur

Dyrektor, nauczyciel historii i WOS, mentor, trener.
Logotyp Fundusze Europejskie, flaga Rzeczypospolitej Polskiej, logotyp PARP Grupa PFT, logotyp Unia Europejska Europejskie Fundusz Rozwoju Regionalnego
© 2022 Edumaster