Darmowa konferencja online "Nauczyciel - autorytet"

Sabina Müller

Pedagog, logopeda, oligofrenopedagog, dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, trener w oświacie, ekspert na liście MEN w sprawie awansu zawodowego.

Sabina Müller
Wróć do listy trenerów

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej Kolegium Nauczycielskiego w Bytomiu. Ukończyła również studia podyplomowe z logopedii i glottodydaktyki z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Sabina Müller regularnie poszerza swoją wiedzę i kompetencje, biorąc udział w szkoleniach i kursach. No swoim koncie ma m.in. kursy z oligofrenopedagogiki, organizacji i zarządzania oświatą, interwencji psychologicznej w zdarzeniach masowych i katastrofach, pracy z dzieckiem krzywdzonym czy procedur Niebieskiej Karty.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach oświatowych i poradniach psychologiczno-pedagogicznych. Przez 9 lat była szkolnym pedagogiem, pracowała również jako wychowawca świetlicy. Obecnie jest dyrektorem Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowskich Górach.

W latach 2011-2014 współpracowała z Wydawnictwem Raabe, publikując przeszło 20 artykułów i 2 książki poświęcone szeroko pojętej pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Jej zawodowe zainteresowania sięgają jednak znacznie szerzej. Była Koordynatorem Wsparcia psychologicznego w powiecie tarnogórskim, członkiem zespołu interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy i ekspertem MEN. Prowadzi również zajęcia ze studentami na Uczelni Korczaka w Katowicach.

W wolnych chwilach maluje obrazy i poszerza swoją wiedzę z psychologii, bo paca to jej pasja!


Doświadczenie

  • wychowawca świetlicy
  • pedagog szkolny
  • dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
  • wykładowca na uczelni
  • ekspert MEN

Wideoszkolenia trenera

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej