Historia matura 2018. Poziom rozszerzony

Historia matura 2018. Poziom rozszerzony składa się z:

  • części ćwiczeniowej
  • przykładowych arkuszy maturalnych

Zadania w części ćwiczeniowej zostały ułożone według epok historycznych:

  • starożytność
  • średniowiecze
  • czasy nowożytne
  • wiek XIX
  • wiek XX

Dodatkowo przed ćwiczeniami z poszczególnych epok, zwłaszcza dotyczącymi wieku XIX i XX znajdują się opracowane przez naszych autorów wykłady multimedialne prezentujące różnorodne zagadnienia w ujęciu syntetycznym lub porównawczym. Łącznie prawie 6 godzin materiałów filmowych!!!

Ponad 250 przygotowanych przez doświadczonych pedagogów zadań oparto na różnorodnych materiałach źródłowych, co pozwoli nie tylko usystematyzować , powtórzyć wiadomości, ale przede wszystkim najlepiej przygotować się do matury. Obejmują one zarówno historię powszechną jak i historię Polski, zagadnienia polityczne, społeczno-gospodarcze i kulturalne. Do wielu ćwiczeń dodano podpowiedzi z informacjami, które ułatwią rozwiązanie.

Przygotować się do napisania wypracowania maturalnego pomoże spis przykładowych tematów wraz z omawiającymi je materiałami filmowymi.

Na koniec – 5 przykładowych arkuszy maturalnych, w których zadania ułożono zgodnie z wytycznymi CKE dotyczącymi zestawów do egzaminu maturalnego.

Dostęp na 12 miesięcy.

Ogromy zasób wiedzy, w cenie poniżej kosztu jednej lekcji korepetycji !

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem