Matematyka. Szkoła podstawowa klasa 7

Matematyka. Szkoła podstawowa klasa 7 jest zgodna z podstawą programową MEN dla nowej ośmioletniej szkoły podstawowej. To zbiór interaktywnych zadań podzielonych na 11 działów według treści nauczania, dzięki którym można realizować wymagania szczegółowe określone w podstawie programowej.

  Działy:

  1. Potęgi o podstawach wymiernych
  2. Pierwiastki
  3. Wyrażenia algebraiczne
  4. Obliczenia procentowe
  5. Równania z jedną niewiadomą
  6. Własności figur geometrycznych na płaszczyźnie
  7. Wielokąty
  8. Oś liczbowa. Układ współrzędnych na płaszczyźnie
  9. Geometria przestrzenna
  10. Wprowadzenie do kombinatoryki i rachunku prawdopodobieństwa
  11. Odczytywanie danych i elementy statystyki opisowej

Matematyka. Szkoła podstawowa klasa 7

to atrakcyjna dla uczniów i bardzo pomocna dla nauczycieli publikacja dostępna tylko online. Umożliwia realizację nowej podstawy programowej, sprawdzanie wiedzy i powtarzanie materiału. Dzięki niej nauczyciel łatwo i szybko może przygotować zadania domowe, testy, otrzymując raport z wynikami na platformie, bez żmudnego poprawiania. Z publikacji uczeń może korzystać również samodzielnie przygotowując się do sprawdzianów. Zadania uwzględniają zróżnicowane potrzeby edukacyjne uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem