Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to zbiór różnorodnych, bogato ilustrowanych, interaktywnych ćwiczeń dla I etapu edukacyjnego, czyli dla najmłodszych uczniów, zaczynających naukę języka. Wszystkie zadania zgodne są z podstawą programową MEN.

W publikacji wyróżniono następujące zagadnienia tematyczne:

  1. Liczby 1-20
  2. Owoce
  3. Kolory
  4. Warzywa
  5. Rodzina
  6. Przybory szkolne
  7. Dni tygodnia
  8. Liczebniki 20-100
  9. Mój pokój
  10. Przeciwieństwa
  11. Miesiące
  12. Pory roku

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w trakcie realizacji całego programu nauczania na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia do rozwiązywania online uzupełnione słowniczkami pozwalają zapoznać się i utrwalić podstawowy zasób słownictwa najmłodszym uczniom.

Zadania mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, jak i indywidualnie w domu przez uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem