Język niemiecki. Szkoła podstawowa. klasy 4-7

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-7 to zbiór różnorodnych, interaktywnych ćwiczeń wprowadzających słownictwo i zagadnienia gramatyczne dla wszystkich zaczynających naukę tego języka. Zadania zgodne z podstawą programową MEN.

Ćwiczenia podzielono według zagadnień tematycznych na:

  1. Przedstawianie się
  2. Rodzina
  3. Szkoła
  4. Dom
  5. Żywność
  6. Zakupy
  7. Zwierzęta
  8. Części ciała
  9. Garderoba
  10. Zawody
  11. Czas wolny
  12. Mój dzień-godziny
  13. Czasowniki modalne
  14. Czas Perfekt

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-7

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-7 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w nauczaniu tego języka. Różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia pozwalają przyswoić i utrwalić słownictwo i zagadnienia gramatyczne wszystkim zaczynającym naukę. Dodatkowo zamieszczono wyjaśnienia najważniejszych informacji z gramatyki, dzięki którym łatwiej będzie rozwiązywać zadania.

Ćwiczenia mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, jak i indywidualnie w domu przez uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem