Edukacja matematyczna. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Edukacja matematyczna. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to zbiór interaktywnych ćwiczeń dla I etapu edukacyjnego, czyli edukacji wczesnoszkolnej. Wszystkie zadania zgodne są z podstawą programową MEN i według niej zostały podzielone na następujące zagadnienia:

  1. Dodawanie i odejmowanie w zakresie 10
  2. Mnożenie i dzielenie w zakresie 30
  3. Mnożenie i dzielenie w zakresie 100
  4. Kolejność wykonywana działań. Obliczenia w zakresie 100
  5. Obliczenia kalendarzowe
  6. Obliczenia pieniężne
  7. Obliczenia zegarowe
  8. Figury geometryczne
  9. Proste, krzywe, łamane, odcinki. Prostopadłość, równoległość
  10. Materiały do pobrania

Edukacja matematyczna. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Edukacja matematyczna. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to atrakcyjna dla uczniów i świetna pomoc dla nauczyciela w trakcie realizacji całego programu nauczania na etapie edukacji wczesnoszkolnej. Różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne zadania do rozwiązywania online oraz ciekawe ćwiczenia do pobrania i wydruku.

Zamieszczone zadania mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, do zadań domowych jak i indywidualnie w domu przez uczniów.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem