Matematyka dla gimnazjum. Z egzaminem w tle

Matematyka dla gimnazjum. Z egzaminem w tle jest zgodna z podstawą programową MEN dla III etapu edukacyjnego, czyli dla klas I-III gimnazjum oraz wymaganiami CKE do egzaminu gimnazjalnego. Zawiera ponad 600 interaktywnych zadań zamkniętych i otwartych podzielonych na 11 działów według treści nauczania, dzięki którym można realizować wymagania szczegółowe określone w podstawie programowej. Dodatkowo zamieszczono test diagnostyczny po szkole podstawowej oraz 3 przykładowe arkusze egzaminu gimnazjalnego.

  Działy:

  1. Liczby wymierne dodatnie.
  2. Liczby wymierne (dodatnie i niedodatnie).
  3. Potęgi.
  4. Pierwiastki.
  5. Procenty.
  6. Wyrażenia algebraiczne.
  7. Równania.
  8. Wykresy funkcji.
  9. Statystyka opisowa i wprowadzenie do rachunku prawdopodobieństwa.
  10. Figury płaskie.
  11. Bryły

Matematyka dla gimnazjum. Z egzaminem w tle

to wspaniała pomoc nie tylko w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego ale także w trakcie realizacji całego programu nauczania w gimnazjum, dostępna tylko online. Oprócz zadań zawiera filmiki wprowadzające do każdego działu objaśniające najważniejsze pojęcia, definicje oraz filmiki z rozwiązaniami zadań. Po każdym dziale testy sprawdzające umiejętności szczegółowe z danego materiału, Zamieszczone odpowiedzi do wszystkich zadań tak zamkniętych jak i otwartych (często kilkoma sposobami), liczne wskazówki, dają uczniowi na bieżąco możliwość samooceny, kontrolowania swoich postępów, pomagają wykształcić intuicję matematyczną, umiejętność rozumowania, wyciągania wniosków i argumentowania. Zadania uwzględniają zróżnicowane potrzeby edukacyjne uczniów, zarówno tych zdolniejszych, jak i tych mających trudności.

Test diagnostyczny po szkole podstawowej pozwala ocenić umiejętności uczniów rozpoczynających naukę w gimnazjum.

3 przykładowe arkusze egzaminu gimnazjalnego zgodne z wytycznymi CKE są świetnym ćwiczeniem przed prawdziwym egzaminem, przygotowują i oswajają z jego formułą .

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Ogromy zasób wiedzy, znacznie tańszy niż godzina korepetycji!
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem