JĘZYK NIEMIECKI - GRAMATYKA Z ĆWICZENIAMI

Najważniejsze informacje z gramatyki j.niemieckiego na poziomie gimnazjalnym

Język niemiecki JĘZYK NIEMIECKI. GRAMATYKA Z ĆWICZENIAMI składa się z:

  • części ćwiczeniowej
  • popartej częścią teorii gramatyki niemieckiej

W części ćwiczeniowej zadania podzielono zgodnie z działami gramatycznymi :

Układ taki pozwala już od początku przygotowań zbliżyć się do egzaminu, ćwiczyć oraz sprawdzać swoją wiedzę. Różnorodność interaktywnych zadań sposób ich rozwiązywania oraz natychmiastowy wynik z pewnością ułatwi i uatrakcyjni naukę.

Przy zadaniach interaktywnych ćwiczenia można rozwązywać dowolną ilość razy. Ciekawe teksty do ćwiczeń zaczerpnięte z aktualnych źródeł dostarczą dodatkowej wiedzy. Wszystkie zadania można rozwiązywać wielokrotnie, łatwo sprawdzając swoje postępy.

Klasyczne podejście do powtórek i ćwiczeń utrwalających pozwoli usystematyzować wiedzę ucznia , przerobić pełen zakres materiału gramatycznego a nawet zapoznać się już teraz z wieloma tematami przerabianymi dopiero na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej.

Klasyczne podejście do gramatyki w nowoczesnej, interaktywnej formie.

Dostęp na 12 miesięcy.

Ogromy zasób wiedzy, w cenie poniżej kosztu jednej lekcji korepetycji !

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem