Język angielski dla gimnazjum - Gramatyka z ćwiczeniami. Z egzaminem w tle.

Język angielski dla gimnazjum - Gramatyka z ćwiczeniami. Z egzaminem w tle. to interaktywne zadania zamknięte z pełnymi rozwiązaniami z j. angielskiego wprowadzające i sprawdzające gramatykę w oparciu o kilkadziesiąt sekcji i podsekcji tematycznych dla klas I-III gimnazjum. Ćwiczenia gramatyczne dla poszczególnych części mowy /czasownik, rzeczownik, itd./ są w pełni interaktywne przydając się do przygotowania się ucznia do egzaminu gimnazjalnego w klasie III gimnazjum z zakresu gramatyki.

Do czego służy "Język angielski dla gimnazjum - Gramatyka z ćwiczeniami ?

Jest doskonałą pomocą w opanowaniu gramatyki: przystępnie napisane reguły przypomną materiał poznany w szkole , a następujące po nich ćwiczenia , uszeregowane od najłatwiejszych do najtrudniejszych, utrwala go.

Ponadto wszelkie ćwiczenia przekrojowe stanowią wspaniałe przygotowanie do wszelkiego rodzaju klasówek i testów gramatycznych - zestawiono w nich problemy tak, jak zazwyczaj ma to miejsce w tego typu testach. Wykorzystane jako źródło mogą też stanowić bardzo duże ułatwienie w pracy nauczyciela odciążając go od żmudnego zadawania i poprawiania ćwiczeń zamkniętych .

  • Dostęp na 12 miesięcy.
  • Ogromy zasób wiedzy, znacznie tańszy niż godzina korepetycji!
  • Załóż darmowe konto

    W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

    Rozumiem