Język angielski dla gimnazjum. Z egzaminem w tle.

Język angielski dla gimnazjum. Z egzaminem w tle to różnorodne interaktywne ćwiczenia zgodne z podstawą programową MEN dla gimnazjum i wymaganiami CKE dotyczącymi egzaminu gimnazjalnego. Oparte na ciekawych tekstach sprawią, iż przygotowanie do egzaminu nie będzie nudne. Dodatkowo zamieszczono objaśnienia gramatyczne.

W publikacji wyróżniono:

    1. Przed egzaminem
    2. Objaśnienia gramatyczne

Język angielski dla gimnazjum. Z egzaminem w tle

to świetna pomoc w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego, jak również w trakcie całego nauczania na tym etapie edukacyjnym jako źródło testów i zadań domowych.

Przystępnie napisane i zebrane w jednym miejscu reguły i objaśnienia gramatyczne pozwolą przypomnieć sobie najważniejsze wiadomości nie tylko przed egzaminem.

  • Dostęp na 12 miesięcy.
  • Załóż darmowe konto

    W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

    Rozumiem