Fizyka. Gimnazjum. Z egzaminem w tle.

Fizyka. Gimnazjum. Z egzaminem w tle jest zgodna z podstawą programową MEN dla III etapu edukacyjnego, czyli dla klas I-III gimnazjum oraz wymaganiami CKE do egzaminu gimnazjalnego.

Zawiera 240 interaktywnych zadań różnych typów, wzorowanych na zadaniach z arkuszy egzaminacyjnych podzielonych na 7 działów według treści nauczania z podstawy programowej oraz dział z filmami przedstawiającymi wymagane w trakcie nauki w gimnazjum doświadczenia wraz z opartymi o nie zadaniami.

  1. Ruch prostoliniowy i siły.
  2. Energia.
  3. Właściwości materii
  4. Elektryczność.
  5. Magnetyzm.
  6. Ruch drgający i fale.
  7. Fale elektromagnetyczne i optyka.
  8. Doświadczenia.

Fizyka. Gimnazjum. Z egzaminem w tle

to wspaniała pomoc nie tylko w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego ale także w trakcie realizacji całego programu nauczania w gimnazjum, dostępna tylko online. To zbiór zadań opartych o rysunki, wykresy, zdjęcia, filmy, zarówno do pracy na lekcji z nauczycielem, do sprawdzianów, zadań domowych jak i do samodzielnej pracy ucznia w domu. Zamieszczone odpowiedzi do wszystkich zadań dają uczniowi na bieżąco możliwość samooceny i kontrolowania swoich postępów. Publikacja może służyć w trakcie całego etapu nauki w gimnazjum, niezależnie od rodzaju wybranego podręcznika.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Ogromy zasób wiedzy, znacznie tańszy niż godzina korepetycji!
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem