Chemia dla gimnazjum. Z egzaminem w tle.

Chemia dla gimnazjum. Z egzaminem w tle jest zgodna z podstawą programową MEN dla III etapu edukacyjnego, czyli dla klas I-III gimnazjum oraz wymaganiami CKE do egzaminu gimnazjalnego.

Zawiera 250 interaktywnych zadań podzielonych na 9 działów według treści nauczania z podstawy programowej.I.

  1. Substancje i ich właściwości.
  2. Wewnętrzna budowa materii.
  3. Reakcje chemiczne.
  4. Powietrze i inne gazy.
  5. Woda i roztwory wodne.
  6. Kwasy i zasady (wodorotlenki).
  7. Sole ( oraz kwasy i wodorotlenki).
  8. Węgiel i jego związki z wodorem.

Chemia dla gimnazjum. Z egzaminem w tle

to wspaniała pomoc nie tylko w przygotowaniach do egzaminu gimnazjalnego ale także w trakcie realizacji całego programu nauczania w gimnazjum, dostępna tylko online. To zbiór zadań zarówno do pracy na lekcji z nauczycielem, do sprawdzianów, zadań domowych jak i do samodzielnej pracy ucznia w domu. Zamieszczone odpowiedzi do wszystkich zadań, dodatkowe wyjaśnienia teoretyczne, komentarze do zadań w postaci filmowej dają uczniowi na bieżąco możliwość samooceny i kontrolowania swoich postępów. Publikacja może służyć w trakcie całego etapu nauki w gimnazjum, niezależnie od rodzaju wybranego podręcznika.

 • Dostęp na 12 miesięcy.
 • Ogromy zasób wiedzy, znacznie tańszy niż godzina korepetycji!
 • Załóż darmowe konto

  W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

  Rozumiem