Nowo%c5%9bci jezykowe

Nowości językowe - angielski i niemiecki dla szkoły podstawowej

Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy nowe publikacje z języka angielskiego i języka niemieckiego. Język angielski dla najmłodszych uczniów, czyli dla klas 1-3 oraz język niemiecki dla klas 4-7.

Język angielski. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia dla etapu edukacji wczesnoszkolnej, uzupełnione słowniczkiem zamieszczonym przed każdym działem tematycznym. Pozwalają zapoznać się i utrwalić podstawowy zasób słownictwa i gramatyki najmłodszym uczniom. Wszystkie zadania zgodne są z podstawą programową MEN.

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-7 to zbiór ciekawych, zróżnicowanych ćwiczeń, bogato ilustrowanych, dzięki którym uczniowie w nowoczesny i atrakcyjny sposób mogą przyswoić i utrwalić słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. Dodatkowo zamieszczono wyjaśnienia najważniejszych wiadomości, pozwalających łatwiej i szybciej rozwiązywać zadania, bez konieczności szukania w innych źródłach. Ćwiczenia mogą być wykorzystywane zarówno w szkole na lekcji pod okiem nauczyciela, indywidualnie w domu przez uczniów, jak też w szkołach językowych.

Zobaczcie szczegóły

Język angielski. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 4-7

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem