Fizyka i niemiecki   artyku%c5%82.1png

Nowe publikacje edumaster.pl z języka niemieckiego i fizyki

Zestaw publikacji dla szkoły podstawowej uzupełniliśmy o Język niemiecki dla klas 1-3, czyli dla najmłodszych uczniów oraz o Fizykę dla klasy 7. Wkrótce ukażą się materiały także z innych przedmiotów, zgodne z nową podstawą programową dla szkoły podstawowej.

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 1-3 to różnorodne, bogato ilustrowane interaktywne ćwiczenia dla wszystkich rozpoczynających naukę tego języka. Zadania podzielone na tematy zgodne z podstawą programową, uzupełnione obrazkowymi słowniczkami pozwalają zapoznać się i utrwalić podstawowy zasób słownictwa najmłodszym uczniom.

Fizyka. Szkoła podstawowa klasa 7, to zbiór ciekawych, zróżnicowanych zadań zgodnych z nową podstawą programową MEN dla szkoły podstawowej. Dodatkowo zamieszczono ćwiczenia dostępne tylko dla nauczycieli, które mogą stanowić źródło zadań domowych i testów.

Zobaczcie szczegóły

Język niemiecki. Szkoła podstawowa klasy 1-3

Fizyka. Szkoła podstawowa klasa 7

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem