Artyku%c5%81 kongresy 5

Konferencje i kongresy, czyli spotkania z edumasterem

Początek nowego roku szkolnego, to jak zwykle liczne konferencje, kongresy dla dyrektorów, pracowników wydziałów oświaty, osób zaangażowanych w zarządzanie oświatą, nauczycieli. Ze względu na zmiany związane z reformą tematów do dyskusji jest bardzo wiele. Jako redakcja edumaster.pl staramy się uczestniczyć w tych spotkaniach, by móc wymieniać poglądy, dyskutować, zbierać opinie i być na bieżąco ze wszystkim co dotyczy nowoczesnej, dobrej edukacji.

W dniach 16-18 września odbył się tym razem w Krakowie XII Kongres Zarządzania Oświatą OSKKO. Około 800 uczestników, w tym goście zagraniczni, naukowcy, samorządowcy, obradowali w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w Kinie Kijów. Kierunki polityki oświatowej, nadzór pedagogiczny, nowe rozporządzenia dla dyrektorów szkół i przedszkoli, ale także robotyka i programowanie w nowej podstawie programowej czy wykorzystanie eksperymentów w nauczaniu przedmiotów przyrodniczych to tylko niektóre z poruszanych tematów.

6 października gościliśmy w Warszawie na VIII Ogólnopolskim Kongresie dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych organizowanym przez Forum Media Polska. Eksperci skupili się na zagadnieniach związanych z wdrożeniem założeń reformy oświaty w placówkach niepublicznych, sposobach monitorowania realizacji nowej podstawy programowej, przedstawiając najlepsze i praktyczne rozwiązania.

Więcej szczegółów:

XII Kongres Zarządzania Oświatą

VIII Ogólnopolski Kongres dla Dyrektorów Placówek Niepublicznych

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem