Konferencja edutech

Edumaster na konferencji eduTech

30 września gościliśmy na konferencji eduTech w Warszawie. Można było spotkać się z redakcją edumaster.pl, jak i wziąć udział w naszej sesji "I am, you are online, edumaster.pl - innowacyjne narzędzie w nauczaniu języków obcych (i nie tylko)".

Konferencja eduTech była spotkaniem wszystkich pasjonatów nowoczesnych technologii, tych którzy z bliska chcieli przyjrzeć się zarówno nowinkom używanym w nauczaniu, zobaczyć jak będzie wyglądała edukacja przyszłości i wziąć garść inspiracji od ekspertów.

Wykorzystanie nowoczesnych technologii w edukacji to dzisiaj codzienność i konieczność, wciąż pojawiają się nowe programy, aplikacje, wydawcy również oferują znacznie więcej niż tylko tradycyjne podręczniki, w sieci możemy znaleźć mnóstwo inspirujących materiałów; czasem łatwo się w tym wszystkim zagubić… Dlatego wszelkie spotkania są bardzo ważne, jeśli chce się być na bieżąco.

Wszyscy, którzy nie mogli być 30 września w Warszawie, bądź uczestniczyć w transmisji online, mogą zobaczyć retransmisję i mieć dostęp przez 3 miesiące do nagrań.

Więcej szczegółów:

Konferencja eduTech

Załóż darmowe konto

W serwisie edumaster.pl wykorzystujemy pliki cookies do poprawy Twojego doświadczenia w korzystaniu z naszej strony oraz w celach związanych z promocją i reklamą Produktów. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Więcej informacji można znaleźć w Polityka prywatności , która jest częścią regulaminu serwisu Edumaster.pl.

Rozumiem